Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A bortól is megnőhet a hasam,...

A bortól is megnőhet a hasam, mint a sörtől?

Figyelt kérdés
A kérdésem bagatel és vicces lehet, másoknak szomorúan és megvető... ettől függetlenül: a bortól is megnőhez az ember pocakja? 26 éves vagyok és nagyon vékony alkat, eddig sosem híztam semmitől. Kb 1 éve elkezdtem sörözgetni meccsnézés közbe és azt vettem észre, hogy nem drasztikusan de azért elkezdtem pocakosodni. Vajon ha fröccsöt innék sör helyett az mérsékelten hatna a hasnövekedésemre? Igen, igen tudom... egyiket sem kellene. Nem is tervezek alkoholista lenni, de teljesen elfogadom amennyiben negatív hozzászolást kapok emiatt. 1 szó mint 100, a bor is növeszti a hasat vagy csak a sör?

júl. 10. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy 5 dls fröccs amiben 2 dl bor van pont ugyanannyi mint egy fel literes sor
júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Onmagaban nem a sortol hizol. Egy kg hizashoz 7000 kcal kell. Egy sor kb 150. Tehat egy kilo hizashoz 46 sor kell. Ha lathatoan nott a hasad az minimum 3 kilo tehat 140 sör.
júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán.
júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőtől, de azt mondják a sörben másfélszer több a kalória, attól hamarább. Egyébként én lehet rácáfolok erre, mert csak nagy ritkán iszok sört, bort jóval gyakrabban, mégis nagyon megpocakosodtam az utóbbi években. Haverjaim viszont állandóan isszák a sört, mégse lett akkora hasuk, mint nekem, de azért híztak egy 10 kilót. El is kezdtek izélni, hogy milyen sörhasam van már, de mondom, én nem is sörözök... Jó, nyilván számít az is, mekkora adagokat eszel előtte, mennyit nassolsz, süteményezel, az ital csak a töredéke. Valószínű a kor is számít, ilyenkor már hízni kezdesz. Én is vékony voltam 20 évesen, aztán most az utóbbi években ez megváltozott. 25/F

Te kb. mennyit iszol hetente és hány kilót híztál, és mennyi vagy?

júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!