Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik még olyan ember, aki...

Létezik még olyan ember, aki nem az alacsony ára vagy alkoholizmus miatt fogyaszt Dankó Pistát, La Fiestát, hanem mert szereti?

Figyelt kérdés

Egy új ismerősömtől hallottam ezt...nem nagy boros, kb. egy évben 3-4 alkalommal kerül elő, az anyagi helyezete megengedné, hogy évi 4x1000-3000 forintot rászánjon egy iható darabra...


Azt mondja, kóstolt már többfajtát, de egyik sem nyerte el a tetszését. Egyedül a tokaji aszú volt majdnem olyan jó, mint a DP, de az meg jóval drágább.


Tudom, törődjek a magam dolgával, de nem igénytelenség ez?


júl. 19. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Kinek a pap...


Kinek a papné!

júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha szereti, hadd szeresse! Amíg nem kínál meg vele, rendben van.
júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 grafno ***** válasza:
13%
Évi 12e Ft italra??? Nee már. Valami nem stimmell itt.
júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
La fiesta édes vörös pl el megy, én csak akkor bírom meg inni, ha ízlik.
júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Mad Max2 ***** válasza:
23%

Ezeket a "borokat" csak azok isszák akiknek nem tellik normális piára.


Ezek borzalmas borok.

júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Ezek szerint csak az agyoncukrozott édes borokat szereti, van ilyen.
júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
53%
Én évek óta nem iszok egy pohár alkoholt sem! Viszont régen szerettem a Dankó, La fiesta,és a Bíboros nevű vörösborokat és nem azért mert olcsó volt hanem az íze miatt! Volt amikor kínáltak valami nagyon drága vörösborral és alig tudtam meginni annyira rossz volt! nem mindig az a jó ami drága!
júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
Apámnak a Koccintós nevű förmedvény a kedvence, azt mondja, hogy ízlik is neki, meg attól sava sincs. Hát nem tudom, nekem elég lenne egy korty, hogy két napig hányjak tőle.
júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Ízlések és pofonok...

Alapból megfigyelhető, hogy ezek az olcsó borzalmak tényleg édesek, a drága borok pedig legtöbbször szárazak, fanyarabbak.

Innentől én simán elhiszem, hogy van, aki a La Fiestát részesíti előnyben.

júl. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is ízlett valamelyik műanyag palackos bor, csak már nem emlékszem a nevére. Ittam már jóval drágább bort is, ami kevésbé ízlett. Lehet benne valami, hogy édesek, vagy fél édesek, mert azokat jobban szeretem, meg ha kicsit muskotályos, fűszeres, és kellemes aromája van.
júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!