Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van aki ennél többet iszik ?

Van aki ennél többet iszik ?

Figyelt kérdés
Napi 10-15 sört megiszok és sokszor nem vagyok részeg ennyitől. Már régóta csinálom ezt. Mielőtt megkérdezné valaki hogy miből tudok ennyit. Jól keresek és munka közbe is meg főleg utánna. Nem tudom és nem is akarom abbahagyni. A kérdésem az,hogy aki alkesz az van aki ennyit iszik ?
júl. 4. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van.
júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van hát, van aki töményezik liter számra.Ha hozzászoksz, akkor már úgy vagy rosszul, ha nincs benned az az egység.


De szerintem te is az alkesz kategória vagy, még ha nem is ismered be, hogy problémád van.

júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beismerem,hogy alkesz vagyok. Töményet sose iszok. Utálom.
júl. 5. 05:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű van de ez nagyon sok.
júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
Csak a tömény!!!
júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
Szomszedom iszik enyit.10-13 Dreher meg egy kis otelló bor pálinkával minden nap. Sok a pénze csak iszik semmit se csinál. Nem sok időt jódolok már neki. Tudja ő is de nem tudja letenni
júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!