Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki ennél többet...

Van olyan aki ennél többet iszik ? És mentális betegség miatt piál ?

Figyelt kérdés
Napi kb 10 sör és 1-2 liter bor. Ennyitől érzem jol magam. Ha nem iszok akkor depresszios vagyok és erős szociális fóbiám is van. Csak így tudok már élni és társaságba menni. A gyógyszerek nem segítettek amikor nem ittam. Most már csak a sok alkohol tesz boldoggá. Van aki sokat iszik mert depresszios vagy szociális fóbiás ?
jún. 8. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam egy ideig napi 3 litert sajna. De letettem segítséggel.
jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alkoholtól messziről bűzlesz, hogy mész így társaságba? Nem rosszindulatú a kérdésem, hanem őszinte. Szocfóbiás vagyok, régen nekem is segített az alkohol, de 1 sörtől is szagos voltam.
jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez napi 6-7 liter. Bármilyen folyadékból kéne ennyit innom bajban lennék
jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél kicsit kevesebbet iszok 3-4 sör mellé 1-2 feles minden nap és igen én is ha nem iszok józanul nincs se életkedv se semmi olyankor utálok mindenkit idegbeteg vagyok stb.
jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, amikor mélyponton voltam, mindent megittam, amiben alkohol volt, ráadásul a gyógyszerekkel. Majdnem belehaltam.. :(

De tudd, hogy ez csak súlyosbít a helyzeten, mert amikor megy ki az alkohol, az okoz még erősebb depressziót és szorongást, így lesz ebből ördögi kör.

Ilyen mennyiségnél orvosi segítségre lesz szükséged.

jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 ös. Az a helyzet,hogy már nem érdekel semmi. Megértelek. Viszont a bipoláris zavart meg a szocfóbiát csak piával tudom elviselni. Minden ember boldog akar lenni és ahogy látom boldogok is. Én nem. Volt mikor nem ittam. Szedtem a gyógyszereket de hiába. Most amikor iszok boldog vagyok és addig iszok amig meg nem halok.Nem kell orvos. Voltam nála. Évekig odajártam és pszihiátrián is voltam hetekig. Valamit ért de nem sokat. Most már csak az alkohol. Igy legalább boldogabb vagyok. Ogaz hogyha kimegy belőlem akkor depresszio van meg szorongás. De ujra iszok aztán boldogabb vagyok.
jún. 9. 10:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkám megengedné énis innék egész nap.
jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
persze ennek sokkal tobbet eg melle csomk minden mast,sorbol 10az semmi sortol lehetetlen berugni kb,foleg ha ezeket a 4-5%osakat iszod.Én a 9%osból szoktam 7-8dbot(az majd em megfelel 4liter bornak)aztan tomenyezni,de mar nagyon nagyon nehezen rugok be,amugy a sok piatol meg depressziosab leszel
jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy,ha kijozanodok akkor depresszios vagyok de ha piálok akkor szerotonin meg dopamin szint felmegy az agyba. Akkor boldog vagyok.
jún. 20. 10:06
 10/14 anonim ***** válasza:

8. Nálad is meg van a fogalmazás gátló hatása.

Kérdező, hát a gyógyszerek miért segítenének, a sok gyógyszer is egy szenvedély betegség .

Ha le akarod tenni akkor mindent lekell tenni mert egyik se jobb mint a másik.

jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!