Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki ennél többet...

Van olyan aki ennél többet iszik ? És mentális betegség miatt piál ?

Figyelt kérdés
Napi kb 10 sör és 1-2 liter bor. Ennyitől érzem jol magam. Ha nem iszok akkor depresszios vagyok és erős szociális fóbiám is van. Csak így tudok már élni és társaságba menni. A gyógyszerek nem segítettek amikor nem ittam. Most már csak a sok alkohol tesz boldoggá. Van aki sokat iszik mert depresszios vagy szociális fóbiás ?
jún. 8. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10#nem.fogalmazo gatlokepesseg max

helyesiras amit pont leszarok genyofejukem.Drogoz akkor amfetamin szulfat anyi szerotonin dopamint szabadit fwl mint a vilag osszes piaja se😂

jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én kevesebbet iszok, de a mentális része ugyanaz. Próbálok leszokni, de mindig csak 1 napra sikerül.
jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az nem boldogság amikor alkoholista vagy és az elvonási tüneteidnek teszel eleget, ez csak egy kielégülési érzet.
jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező és hogy tudsz ennyi pénzt keresni ilyen szintű alkoholizmus mellett, hogy ezt meg tudd venni minden egyes napra? Milyen jellegű állás? Valami home office IT cucc?
jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!