Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van olyan hely, amiben annyira...

Van olyan hely, amiben annyira csalódtál, hogy soha többet nem ennél/nem rendelnél/nem vásárolnál ételt ott?

Figyelt kérdés
Ha igen,melyik az ?
2018. jún. 2. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsére nem. Nem sűrűn járok étterembe, de ha elutazunk valahova a férjemmel, akkor előtte információt kérünk (pl. a szállodától), hogy hova érdemes beülni. Így még sosem jártunk pórul. Persze aztán van egy egy településen, hogy ez jobban tetszett, amaz kevésbé, de még sosem jöttünk ki rossz szájízzel egy vendéglátó helyről. Érdemes informálódni.
2018. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Neked valami beteges fétised ez?

Minek teszed fel ezt a kérdést minden héten?

Rendesen ijesztő.

2018. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én most tettem fel ezt először :)
2018. jún. 2. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is tettem már fel ilyen kérdést, ennek az oldalnak azért elég sok felhasználója van.

Mi is mindig utánanézünk, honnan rendelünk. Ennek az helynek jó pontozása volt!

Mivel siettünk, csak a pizza.hu értékeléseit néztük.

Az étel szinte ehetetlen volt. És ez nálam nagy szó, voltam kolis, éltem smack-en is...mondhatni nincsenek nagy igényeim.

Csak a cikket linkelem be, sajnos ezt azután találtam.


[link]



Neked kérdező?

2018. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajdúszoboszló, Szilfa étterem. Soha többé, pedig nem vagyok finnyás.
2018. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!