Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kedves alkeszek! Az issstennek...

Kedves alkeszek! Az issstennek sem hasznal a pia, ehgyomorra sem? Tobbi lejjebb.

Figyelt kérdés
Nyilvan kipurcant valami belul -ez a resze nem erdekel-, es kerek mindenkit, ne akarjon nekem "jot", koszi. Tenyek: 2006 ban kezdodott egy nagyivo cimborammal az unicum sör kombo. Ekkoriban meg hanyni is tudtam tole, ami ma mar nem sikerul. Valamint a szalonspicc allapot elerese sem sikerul mostanra, pedig a sor-unicum combot felvaltotta a vodkaval kombinalt gin-tonic, kb 1-1 aranyban. Ez mukodott evekig, ipari mennyisegben, amit le sem irok, csak a mostani allapotot: ehgyomorra, par szelet bruschetta elragcsalasa utan -kozben - 3-4X feles Smirnoff, ugyanennyi 5%-os gintoniccal vagy sorrel higitva 2 ora alatt es semmit sem erzek. Lassan enni sem szeretek, mert utana valoszinuleg egy literes vodka egyben lehuzva sem okozna spiccesseget sem, max belehalnek. Mi tortenik?

máj. 29. 13:56
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Kieg infok: rendesen hidratalok, iszom vizet gyakorlatilag folyamatosan, este nem pialok egyaltalan, kb delutan 3-ig szeretem letudni a spicc allapotot. Minden nap. Utana eszem, es masnap semmi bajom. Kiveve, ha eves utan megint elkezdek inni, mert akkor a hatasa nulla, ellenben a pulzusom felkjoltozik az egekbe. Technikai tanacsot kerek szepen a gyakorlottaktol. Kosszi elore is.
máj. 29. 13:58
 2/34 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam a lex@rom tablettara iszogatast is: semmi, de semmi sem tortenik. Mi valtozott?
máj. 29. 14:01
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 2006 óta iszol akkor már nagy valószínűséggel annyira hozzászokott a szervezeted ehhez a hatalmas alkoholmennyiséghez, hogy mégtöbb kell ahhoz, hogy a kívánt állapotot elérd.
máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztaban vagyok, mert fel liter vodkatol sem erzek semmit gintoniccal kombinalva sem. Ujabban. Volt egyebkent tobb szaraz evem egyben kozben, kb 2009-13 kozott, azutan meg 2015-2017-ig ujbol semmi. Egyszeruen nem kivantam. Most sem kivanom, utalom az izet, a hatasa kell, amig ezt az atkozott munkat csinalom. Ha meg nem csinalom, akkor nem iszom, hanem megyek futni. Ennyit rolam. Ha meginnam azt, amennyi hasznalna, nyilvan belehalnek, amit egyelore nem tervezek, jon az majd magatol is ennyi ev pialas utan.
máj. 29. 14:19
 5/34 A kérdező kommentje:
Aki arra szavazna, hogy pezsgovel oblitsem le a vodkakat, annak elore mondanam, hogy mivel ez igy sajnos budos, es nem tudnek emberek koze menni a szag miatt, ezt nem tehetem. Legfeljebb pentek estenkent, de az nem eleg. Mukodnom kell.
máj. 29. 14:23
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

"3-4X feles Smirnoff"


Én félévente iszok alkoholt, de 3 felest vodkát 110 kg-os férfiként meg sem érzek. Igyál többet.

máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Koszonom. Kb 3 dl-nel tartok most, nem ettem, kiveve a 3 szelet bruschettat es semmi. De semmi.
máj. 29. 14:31
 8/34 A kérdező kommentje:
Egyebkent en egy 65 kilos es 172 centis no vagyok. Sportolo multtal, de abbol mar nem maradt tul sok izom.
máj. 29. 14:33
 9/34 A kérdező kommentje:
4dl mostanra. 8.30-kor kezdtem, az utolso adagot huzora. Semmi. Kar belem :( De mi a vranc tortenik, hogy hirtelen elkezdett nem hasznalni?
máj. 29. 14:58
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
A sör-bor kombó állítólag hatásos
máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!