Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kedves alkeszek! Az issstennek...

Kedves alkeszek! Az issstennek sem hasznal a pia, ehgyomorra sem? Tobbi lejjebb.

Figyelt kérdés
Nyilvan kipurcant valami belul -ez a resze nem erdekel-, es kerek mindenkit, ne akarjon nekem "jot", koszi. Tenyek: 2006 ban kezdodott egy nagyivo cimborammal az unicum sör kombo. Ekkoriban meg hanyni is tudtam tole, ami ma mar nem sikerul. Valamint a szalonspicc allapot elerese sem sikerul mostanra, pedig a sor-unicum combot felvaltotta a vodkaval kombinalt gin-tonic, kb 1-1 aranyban. Ez mukodott evekig, ipari mennyisegben, amit le sem irok, csak a mostani allapotot: ehgyomorra, par szelet bruschetta elragcsalasa utan -kozben - 3-4X feles Smirnoff, ugyanennyi 5%-os gintoniccal vagy sorrel higitva 2 ora alatt es semmit sem erzek. Lassan enni sem szeretek, mert utana valoszinuleg egy literes vodka egyben lehuzva sem okozna spiccesseget sem, max belehalnek. Mi tortenik?

máj. 29. 13:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Itt már teljesen hozzászokott a szervezet az alkoholhoz.

Baj akkor lenne ha abbahagynád.

Ha az szeretnéd hogy megüdsön a gin-tonikot mellőzném és csak rövid.

máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Abbahagytam, nem is egyszer, akar evekre is, egyik naprol a masikra-semmi sem tortent azon kivul, hogy az elso ket napban baromi ideges voltam reggelente, de ekkor bevettem a lex@rom kapszulakat es okes lett a szitu egy heten belul. Nem tudom, hogy ez a mostani evek atpialasa utan is igy lesz-e, ha nem, akkor megyek detozra, de pszichesen nem kell, fizikai fugges elkepzelheto. Eredetileg noverke vagyok, lattam sokakat meghalni, tobbek kozott alkeszeket is, tudom, minek nezek elebe, ha folytatom, sot akkor is, ha nem folytatom ennyi ev utan. De honapokon belul jon a valtozas korulmenyekben, mindenben.Rendben, megprobalom huzora inni, befogott orral, hatha igy sikerul. Koszi mindenkinek, adom a pacsikat, es egyeb otletekre is nyitott vagyok, mert a gyomromat sem szeretnem kiiktatni a siman huzora 40%-os vodkakkal. (Mast nem ihatok, a sok evnyi pia egyik hatasa ui diabetes type 2 lett)
máj. 29. 15:13
 13/34 A kérdező kommentje:
10: A sör is budos. Nekem anelkul kell megoldanom, hogy buzos legyen a lehelletem. Szekfuszeg, gyomber a baratom, meg napi 4 zuhany. :/
máj. 29. 15:15
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok, hozzászólni,de nagyra becsülöm ezt, hogy beismerted az alkohol függőséged.

Bocs,az üres kommentért.

máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, koszonom is. Nade ugyan, mi ebben a kulonos, kulonbozo csomagokkal erkeztunk, hozhattunk rossz donteseket. Emberek vagyunk. En mar annyi mindenfele sorsot lattam, hogy az enyem meg viszonylag egyszerunek tunik. Ha innod kell reggel az fizikai fugges, mese nincs, aki ezt tagadja az akkor is hulye, ha pszichesen nem fuggott ra. Alkeszeknek: vagy gyere le szakszeru segitseggel, amelynek en tudom a modjat ugyan, de amig a jelen korulmenyek kozott vagyok, befogom az orrom es toltom magamba a gyilkos lottyoket, aztan vagy detox, vagy sikerul onalloan. Pszichesen gyulolom, nem ahhoz kell, hogy jol erezzem magam...
máj. 29. 15:34
 16/34 A kérdező kommentje:
Egyebkent megerkezett a vagyott szalonspicc, a feleseket elfeleztem es kolaval ittam meg vegul, (meg vizzel fel orankent fel liter viz) es most jo. Koszi mindenkinek a segito kommenteket mert en itt egyetlen itelkezos valaszt sem lattam. Jo egeszseget mindenkinek -barmi is hozta erre az oldalra.
máj. 29. 15:36
 17/34 A kérdező kommentje:
Meg annyit, hogy aki eppen nullan van veralkoholban azonnal potoljon rostokat, kaliumot, b1 b6 vitamint ipari mennyisegben, magneziumot, cinket, c vitamint.... Piaval az emesztoszerveinkben ezek nem fognak felszivodni, ahogy a mariatovis is akkor segit, ha eppen nem pialsz egy ideig. Megyek, melo-melo-melo. De megvan a szalonspicc, ami normalis embernek egy kis pezsgotol beut, nekem, no letemre ehhez kb 4 dl vodka es gin meg szensav kellett reggel 8 ota.... Es nem arulom el, milyen gyogyszer komboval lehet elkerulni a deliriumot, de azt tudd: ha azonnal abbahagyod gyogyszeres segitseg nelkul -meghalhatsz. Koszi ujra es szep napokat kedves mindenki.
máj. 29. 16:06
 18/34 anonim ***** válasza:
Wtf
máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
51%
Szóval ezért vagytok olyan rondák páran.
máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg, -es erzem a szarkazmust a kommentedben- bar ez az en arcomon meg mindig nem latszik, foggggalmam nincs miert. Nyilvan genetika. Masok meg masban nyertek a genetikai lotton. Te pl beszolasokat. Tudod ennyi evesen, mint en- ez mar, mint minden altalanositas - nem erdekel. Kit erdekel full alki uzemmodban, kit.... De azert koszonom, kerlek ne keseredj meg. Epebantalmakat okoz. Mint az alkohol ;)
máj. 29. 19:33
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!