Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kedves alkeszek! Az issstennek...

Kedves alkeszek! Az issstennek sem hasznal a pia, ehgyomorra sem? Tobbi lejjebb.

Figyelt kérdés
Nyilvan kipurcant valami belul -ez a resze nem erdekel-, es kerek mindenkit, ne akarjon nekem "jot", koszi. Tenyek: 2006 ban kezdodott egy nagyivo cimborammal az unicum sör kombo. Ekkoriban meg hanyni is tudtam tole, ami ma mar nem sikerul. Valamint a szalonspicc allapot elerese sem sikerul mostanra, pedig a sor-unicum combot felvaltotta a vodkaval kombinalt gin-tonic, kb 1-1 aranyban. Ez mukodott evekig, ipari mennyisegben, amit le sem irok, csak a mostani allapotot: ehgyomorra, par szelet bruschetta elragcsalasa utan -kozben - 3-4X feles Smirnoff, ugyanennyi 5%-os gintoniccal vagy sorrel higitva 2 ora alatt es semmit sem erzek. Lassan enni sem szeretek, mert utana valoszinuleg egy literes vodka egyben lehuzva sem okozna spiccesseget sem, max belehalnek. Mi tortenik?

máj. 29. 13:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
65%
van egy amcsi sorozat, Intervention, (nagyon régen itthon "függő vagy, megmentselek?" meg "végzetes függőségek" néven ment talán, sok évados már de még aktív) ilyen helyzetben lévő személyeket találnak meg mint te, bemutatják hogy jutottak ide és a végén elküldik őket elvonóra, szembesítik a családdal egy nagy beszélgetésben. aztán kiírják utolsó képkockákban ha bevállalja hová jutottak hónapokkal később, én úgy megnézném a te sztorid feldolgozását :) persze sokan visszaesnek, főleg durvább szereknél, de azért jó néha látni hogy egy-egy alkesznek is ha jól jön ki és tényleg tiszta tud maradni mennyivel jobb életet eredményez
máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Sober Leon csatornát javaslom dodó
máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
31-es, egyszer majd megirom. Az elso reszr mae kiadtam anno, el is fogyott. A masodikban is lesz tema bosegesen :)
máj. 30. 21:43
 34/34 A kérdező kommentje:
Uzenem a kedves -netan-erdeklodoknek, illetve az utokornak, hogy mult hetfo ota itthon vagyok vegre. A pia csokkenteset elkezdtem meg kint, itthon mar csak sor ment 2-3 napig, aztan az sem. A DT-tol kicsit feltem, de a (barmilyen) alkohol megkoztolasatol-izetol meg jobban, szoval nem, pfuj. Most meg egy kicsit szedem azt a gyogyszert, ami segit a fizikai megvonasban, mert a bal kezem kisse remeg, normalisan eszem es remelem felszivodnak mar a vitaminok is. SENKI ne tegye le a piat ilyen mennyiseg utan hirtelen, se ugy, ahogy en csinaltam, mert ki tudja mi lesz a vege!!! En pszichesen nem fuggtem ra, "csak" fizikailag. A hasonlo, "hatas kedveert" nagyivoknak szolt a tudositas. Jo egeszseget mindenkinek <3
júl. 21. 15:48
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!