Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ez a víz tényleg jó a kávéhoz?

Ez a víz tényleg jó a kávéhoz?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezt a barista videót ahol desztillált vízet kever össze szódabikarbónával és keserűsóval. Azt mondja ez a legjobb víz a kávéhoz. Szerintetek elkészítsem? A desztillált víz nem káros? A kommentek le vannak tiltva a videónál.


https://www.youtube.com/watch?v=_cdSxNsuEng



2022. jún. 21. 21:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
69%
#10: Annyira vagy Te vegyészmérnök, mint én a dalai láma.
2022. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
34%
Mutassak jogviszony igazolást esetleg? Ezeknek te is simán utána olvashatsz te hatökör.
2022. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
83%
#10: én is maximális hülyeségnek tartom a desztvíz ivást, de az az egy-másfél dl amit kávéban megiszol, végképp nem oszt-nem szoroz. A 9-nek igaza van, ne kamuzz a mérnökségeddel!
2022. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
25%
Szívesen megmutatom a jogviszony igazolásomat. Szánalmasak vagytok!
2022. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
81%
Na mutasd! Töltsd fel egy képmegosztóra. Kitakarhatod a személyes adatokat...
2022. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
83%

#5: nincs tartalmi ellenőrzés, nem is lenne rá kapacitás egyetlen tiktok,insta,fb,stb. portálnak sem.

Csak a számukra fontos politikai tartalmakat cenzúrázzák.


Tessék kifejleszteni magadban egy alapvető szkepticizmust. Hogy alapból kételkedj, ha fura dolgot látsz. És ellenőrizd le három másik forrásból.


Mindig furcsának találom, hogy pl. sokan "amit feldob az insta" alapon próbál sütni-főzni - aztán kétségbeesetten kiiírja ide, hogy miért nem működik... Hát mert trollkodás....


Tele van a net MEGBÍZHATÓ receptekkel - miért kell névtelen halljakendek hülyeségeit használni???

2022. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
61%

15-ös tessék parancsolj, a keresztnevemet bent hagytam.


[link]


Ha nem látható, szólj.

2022. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
67%
Ettől sajnos csak még cikibb/szomorúbb az egész.
2022. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
61%
Az a ciki hogy ti ragaszkodtok a fassághoz. Leírtam érthetően a dolgokat és van merszetek lehülyézni egy olyan embert aki ezzel foglalkozik? Pofám leszakad de tényleg, én ha a hülyeséghez ragaszkodnék és ha egy olyan ember meghazudtolna aki ért hozzá, sűrűn elnézéseket kérnék és kussolnék mint aki odacsinált, nem hogy még kötekedjek! Hol éltek ti?
2022. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
74%

Tehát elsőéves hallgató vagy, nem pedig mérnök.


Köszönjük, emese! :-DDD izé... Éva.

2022. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!