Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik italt szereted jobban?

Melyik italt szereted jobban?

Figyelt kérdés
Konkrétan milyet és miért?

2021. júl. 6. 18:59
A kérdező szavazást indított:
A teát.
A kólát.
26 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kólát(egyéb üdítőt) egyáltalán nem iszom, teát csak ha beteg vagyok.

Napközben csak vizet és kávét iszom.

Néha szörp vagy max gyümölcslé. Pl az aldis narancslét nagyon szeretem.

2021. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a különböző fekete teákat, illetve a fűszereseket (fahéjas, szegfűszeges...) Egy nagy bögre mézes teával szoktam indítani a napom, de a legnagyobb melegben is jól esik akár hűtve, akár forrón (hőkiegyenlítődés miatt, kevesebbet izzad utána az ember), vagy a baráti csevejhez is.
2021. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én gyümölcsteát szoktam inni cukor és méz nélkül egy kis citromlével. Egy-két éve mindig feketeteát ittam, pár hónapja pedig zöldteát, de pont nemrég gondolkoztam, hogy újra átszoknék egy időre a zöldteára, mert az is nagyon ízlett. És hogy miért iszom teát? Mert finom. :D Meg persze kicsit fel is pörget, energiát ad reggelente. És általában megvárom, míg legalább langyosra hűl, mert a legjobban hidegen szeretem a teát, főleg így nyáron. Melegen teljesen más íze van.

Kólát egy pár éve kóstoltam, de az nekem túlságosan is édes, ráadásul nem szeretem a szénsavas italokat, egyszerűen csípik a nyelvem meg a torkom. (Tudom, ezt nehéz megérteni.) Meg nagyon egészségtelen is, bár nem mintha alapból nem innék egészségtelen dolgokat mint pl. Vitatigrist vagy Nestea-t, amikben talán nem sokkal van kevesebb cukor. Viszont igyekszem leszokni ezekről, csak néha olyan nehéz megállni. :D

2021. júl. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!