Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak engem "nem zavar" hogy a...

Csak engem "nem zavar" hogy a gyorséttermekben vizezik a kólát meg a többi üdítőt?

Figyelt kérdés

Jó nyilvan az ember a pénzéért nem a vízért szeretne fizetni,de egyszerűen annyira jól esik,és a víz tartalmának hála még a szomjat is oldja,a boltban kapható uditokkel szemben.ez nagyon fura hozzáállás vagy más is így van vele?

+bolti üdítőket feltudnam igy vizezni vagy az másmilyen lenne?


2020. febr. 22. 10:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően az, hogy a gyorséttermekben vizezik, az nem igaz. Illetve pont annyira igaz, ahogy a palackozott változatot is vizezik, hiszen mindkét helyen ugyanúgy készül: egy sűrítményt, szörpöt hígítanak fel vízzel. A gyorsétteremben legfeljebb feltűnőbb, mert esetleg látszik is, hogy hol a sűrítményből, hol a vízből enged a gép. Valami minimális eltérések persze lehetnek a hígítási arányban, de közel sem akkorák, hogy a gyorséttermi üdítő feltűnően "felvizezett" legyen. Én azt nem szeretem, mikor az amúgy is hűtött üdítő poharát egy csomó jéggel rakják tele, ami egy csomó helyet elfoglal, illetve ha hagyjuk elolvadni, akkor tényleg vizezi az üdítőt.
2020. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért van mindenki lepontozva, aki leírta, hogy nem vizezik? Nem az üveges, palackos kólát vizezik fel.
2020. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%
Engem nem zavar ha belevizelnek
2020. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 qkker1 ***** válasza:
82%
Qrvára nem tudnád meginni, ha nem vizeznék, mivel kólaszirup van a gépben!
2020. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Én direkt így szeretem.
2020. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

12# én nem pontoztam le senkit

Ha nem vizezik hanem így készítik hát akkor is finom:) de legalább nem kezdek kiserletezgetni vele otthon

2020. febr. 22. 17:58
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Akit zavar, az remélem a szörpöt is töményen issza. :D
2020. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!