Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Más is így van a kávézással?

Más is így van a kávézással?

Figyelt kérdés
30 éve kávézom, az évek folyamán sokfélét ittam: rövid feketét kotyogósban lefőzve, hosszú tejeset, most éppen mandulatejes lattét iszom. De mindig azt tapasztalom, hogy amikor "beüt", tíz-húsz percig irgalmatlan pozitív és jókedvű, beszédes tudok lenni tőle. De ez csak akkor igaz, ha napi két kávét iszom, ha többet, akkor nem "használ". Néha akkor is iszom, ha rossz hangulatban vagyok.

2019. nov. 2. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Tudom, mirol beszelsz, bar en is csak 14 eve kavezom, en koffein flashnek szoktam nevezni :D
2019. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

18 éve kávézom rendszeresen. Amikor tudom, hogy tré napom lesz, már az feldob, amikor reggel összeszerelem a főzőt! :)

Amikor füstöltem is hozzá, a nikotinéhség miatt fokozott volt ez az érzés, de szerencsére amióta letette a cigit, a kávé még ugyanolyan jól esik.

2019. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"már az feldob, amikor reggel összeszerelem a főzőt!" - :) volt, hogy ott felejtettem az asztalon - és mégis egész nap élénkített:)) Este igencsak meglepődtem, hogy így is kifejti hatását!:)
2019. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rám semmilyen élénkítő nincs a kávé. Nem iszom rendszeresen, csak néha-néha kívánom meg, de általában akkor is délután vagy este szoktam inni, mert a meleg és édes lötty után nagyon jól esik lefeküdni aludni. :D
2019. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
*élénkítő hatással
2019. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
11 éve kávézom, nekem csak az eszpresszó segít. Azt én is megfigyeltem, hogy kettőnél többet fölösleges inni.
2019. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!