Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok a kávézással?

Hogy vagytok a kávézással?

Figyelt kérdés
Én 20 hetes vagyok, és bő egy hete kívánom a kávét.Csak egyet iszok, reggel, az is 3 az 1-ben.Szóval nem a legerősebb.Megnéztem a papírját, 8%-os csak a kávé tartalma. De a férjem szerint ne kávéztassam a picit. Szerintetek árthatok vele? Mert akkor abbahagyom azonnal.
2010. máj. 5. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem iszom egyáltalán. még csak tervben van a baba.


amit iszom: 100%-ban mentes kávé . douwe egberts-nek van ilyen kávéja

2010. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

vérnyomás rendezésére kifejezetten ajánlani szokták az orvosok, illetve védőnők a napi egy kávéfogyasztást.

erre hivatkozva, és ha a vérnyomásod nem szökik tőle az egekbe, akkor nem káros.

2010. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem ártasz vele. Ahány kismamit ismerek, mindnek lecsúszik egy 3 az 1-ben egy nap. :-)


Ha amúgy egészségesen, odafigyeléssel táplálkozol, egy csöpp kávé bőven belefér.

Ismerek alacsony vérnyomásos kismamát, akinek a védőnő kifejezetten javasolt napi egy kávét.

2010. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

07:57 vagyok


azt nem tudom, hogy káros-e. de én egyébként is idegeskedő típus vagyok, ezért kerülöm

2010. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egész terhesség alatt kávéztam és nem lett semmi gond. Nyugodtan igyál.


Amugy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=82&keres..

2010. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennap iszom reggel egy habos kávét,van hogy néha délben is,semmi bajunk nincs tőle.Ha eddig ittál nem kell abbahagyni,az a lényeg sokat ne igyál.38 hetes km
2010. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

éN NEM TUDOM,DE NEKEM LHÚZZA AVÉRNYOMÁSOMAT,nem felviszi:)Mióta kismama vagyok nem kívánom,sőt!

Egy-két csésze még azért nem árthat ha hígítva van pl:tejjel...

2010. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A vérnyomásommal sosem volt gond, mindig inkább alacsonyabb volt.
2010. máj. 5. 08:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtam igyál! Én terhesség előtt csak reggel ittam egy 3 az 1-ben, de amióta terhes vagyok, annyira kívánom hogy megiszok 3-at egy nap. És ennek ellenére is olyan alacsony a vérnyomásom (90/60), hogy a védőnéni mindig azt mondja, hogy igyak nyugodtan egy kis kávét, mert az jót tesz neki.
2010. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindket terhesseg alatt a beka s.gge alatt volt a vernyomasom, ahogyan nem terhesen is. Terhesseg utolso heteiben ment fel annyira, hogy mar majdnem elertem az atlag normal vernyomast...

Igy nekem eszem agaban sem volt elhagyni a reggeli tejes kavemat. Szerintem akkor meg az anyagcserem is leallt volna, mert azokon a reggeleken, amikor vmilyen oknal fogva nem tudtam kavet inni, meg wc-re sem tudtam menni.

2010. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!