Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány évesen volt a legtöbb...

Hány évesen volt a legtöbb haverod, barátod? Miért?

Figyelt kérdés

Mi változott?


Neked hogy jobb?



2015. szept. 18. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan 7-8 éves koromban. Azért mert kint laktunk falun és senki sem bent gépnél ült, hanem kint volt mindenki, játszottunk, fociztunk stb. Suliban is egészen népszerű voltam akkor. Aztán beköltöztünk a városba, egy lakótelepre és megváltozott sok minden. Mára már nincs se egy haverom, se barátom, senkim. Most vagyok 18 éves.
2015. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most, 21 évesen.

Az általános iskolában sok emberrel tartottam neten keresztül a kapcsolatot és meg voltam róla győződve, hogy ők is nagyon jó barátaim, de ma már persze tudom, hogy azok csak szimpla online haverkodások voltak. Élőben ugyanis nem igazán keresték a társaságomat.

Gimiben, mikor már normális, élő barátságokat szerettem volna kötni, az meg azért nem sikerült igazán, mert nem volt túl jó osztályom, és eléggé kiközösített szerepet kaptam.

Azóta felnőttem, elmentem egy OKJ szakképző suliba, ahol megismertem egy csomó új embert. Velük kialakultak sima haverkodásaim is, de nagy örömömre kötődtek komolyabb, hosszútávú barátságaim is, fiúkkal-lányokkal egyaránt.

Úgyhogy én egyértelműen a jelenlegi állapotomra voksolok :)

21/F

2015. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az iskolás éveimben, amikor még a közösség vitt magával. Ide-oda mentünk. Ma már dolgozom, nincsenek haverjaim, egyedül vagyok. A többiek is szétszéledtek, elköltöztek, családot alapítottak, stb.
2015. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Középiskolában. Jó volt az osztályunk is, de nemcsak az osztályból, évfolyamról és más évfolyamokról is. Meg csapódtak hozzánk még az ismerősök is, akik nem abba a suliba jártak. Elég széles baráti köröm volt. Sokat mászkáltunk, buliztunk.

Suli után szétszéledtünk. Csak néhány ember maradt meg.

Munkahelyemen nincs ekkora társaság, pici helyen dolgozom, meg a munkatársaim egyébként is kétszer annyi idősek, mint én.

2015. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általános iskola, úgy ahogy az első leírta.
2015. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most, 19 évesen. Régen mindig csak 1-2 barátom volt, most már elég sok embert tartok annak. Sokat változott a személyiségem, sokkal nyitottabb és közvetlenebb lettem az emberekkel, mint korábban és az egyetem miatt teljesen új környezetbe kerültem. Természetesen sokkal jobban élvezem a jelenlegi helyzetet.
2015. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17-21 éves koromig. Akkor kezdtem el kijárni a "Zsákolj, ha tudsz" hatására kosarazni a helyi pályára. 20-30 hasonló korú srác és lány járt ki oda rendszeresen. Velük haverkodtam össze és bulizni is eljártunk, ritkán nyaralni is. Sajnos valahogy megszűnt ez, nem jár már ki senki a térre, én is elköltöztem, meghát nem voltak ezek olyan mély barátságok azért. Most szinte egyedül vagyok, és fájó, hogy nincs egy ilyen társaságom, vagy legalább 1 közeli barátom (aki volt, azzal végleg megszakítottunk mindent).

Hogy volt jobb? Szerinted?

2015. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Hogy volt jobb? Szerinted?"

Hát több baráttal, gondolom.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert nem mindenki érez így.

Hallottam már, hogy valakit idegesítettek a haverjai, mert folyton együtt akartak lógni, ő pedig szívesebben volt egyedül.

2015. okt. 8. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolom, az az ember is szívesen megtalálná a magához való havert, akivel szívesen lógna együtt. Csak még nem sikerült.
2015. okt. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pedig vannak olyanok, akik nem szeretik az embereket.

És az is előfordulhat hogy amíg valaki a barátaival lógott, nem ismerte meg annyira önmagát, nem tudta mi volt a célja, ezért bizonytalan volt és nem volt elégedett, viszont egyedül rájött a dolgokra. Vagy például csak helyzetbarátságai voltak de később ezek lekoptak és maradt helyette pár igaz barát, és bár ez kevesebb kapcsolat, de sokkal erősebb.

2015. okt. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!