Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb lány a bunkó pasikra buknak? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
15/F Jó tanuló vagyok, udvarias és próbálom ön magamat adni, de a legtöbb lányt akit ismerek mindig az ilyen kis bunkó p*csökre buknak akiket anyuci meg apuci pénzel, cigiznek meg piálnak. Ez miért van így? Úgy tudtam hogy a lányoknak a magabiztos normális fiúk kellenek.
2015. febr. 27. 22:16
 1/5 anonim válasza:

A normalisabbak jobbak. Nekem nem jonnek be a bunko pasik.

14/l

2015. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod, lehet, hogy sokan tagadják, de tényleg úgy van, hogy ha egy fiú egy lánnyal kicsit lenézően beszél, akkor a lány valamilyen oknál fogva felfigyel rá. Sok lánynak imponál, ha egy fiú ilyen. És kamaszlány vagyok, saját tapasztalatból mondom.
2015. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

leírtad,mert magabiztosak és nem kételkednek magukban,nem tudja a csaj őket irányítani,nem nyaliznak feleslegesen.

ehhez vonzódnak a kapcsolat ismerkedési fázisában a nők.

ha egy csaj megérzi az ismerkedés elején,hogy tud téged irányítani,hogy megfelelési kényszeres vagy,akkor neked mondhatni annyi.

2015. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
pár szleng szó:faxom,pitsába,basxmeg...segít ennyi
2015. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Infinity19940301 válasza:

Jaajj nemar. Hany ilyen pasit fogtam mar ki:s

Nekem nem jonnek be a bunko pasik.. Elso szerelmem is ilyen volt. Mostmar orulok hogy megszabadultam tole.:D

Az a baj hogy legtobb lany feltekeny (ami teljesen ertheto) En pl utalom ha egy fiu aki tetszik belajkolja minden "szep" lanynak a kepet fbn mikozben nem is ismeri-.- Es kene mar egy olyan fiu akit nem csak a rajoskodas erdekel.. Es nem irkal vagy kavar rajtam kivul 100 masik lannyal..

2015. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!