Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ilyen a legtöbb mai srác?

Tényleg ilyen a legtöbb mai srác?

Figyelt kérdés
Az osztályomban a fiúk (akik egytől egyik hihetetlen nagy bunkók), általában csak azokkal a lányokkal állnak szóba (osztályon beül), akik kirakják mindenüket, tipikus p*csák, minden buliban az első sorban tombolnak. Más lányokkal (akik még hisznek a szerelemben, és az emberi kapcsolatokban, kicsit konzervatívabbak,de semmiképpen sem rosszabbak kinézetileg) szóba sem állnak, állandóan flegmáznak, hihetetlenül bunkóak. Most én is legyek p*csa, hogy megbecsüljenek?? EGYÁLTALÁN NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS!!Egyszerűen minden mai srácon ezt veszem észre!
2015. máj. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Baromság.


Drága hölgyem én most vagyok 25 éves. Tudod mit kaptam 25 év alatt a nőktől, lenézést lesajnálást stb. Pont azért, mert nem tartozom abba a bunkó táborba akikről beszélsz. Én egész életemben egy aranyos, kedves, okos, konzervatív baránőt szerettem volna, de őket csak a bunkók érdekelték, a normális konzervatívabb csendesebb srácokat ÉSZRE SEM VETTÉK! Számotokra, mi nem létezünk... Szóval be lehet fejezni a rinyálást, a te környezeted is tele van normális srácokkal, csak levegőnek nézitek őket, meg lúzernak.

2015. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Abszolút nem nézünk le senkit, mi fontosnak tartjuk,hogy egy fiú adjon magára és meg tudjon állni a maga lábán ,szval legyen határozott,és talpraesett.

Rengetek srác van a környezetemben, és hidd el tudom mit beszélek..

2015. máj. 21. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Igen létezünk mi is normális srácok. Csak nem kéne minket levegőnek nézni. Attól, hogy valaki ki teszi mindenét még nem lesz jó nő. Nem kell pics*nak lenned ahhoz, hogy megbecsüljenek. Egyébként nekem valahogy soha nem jöttek be az ilyenek és nem is fognak.
2015. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is rühellem a saját generációm egy jó nagy részét, nagyon irritál, amit művelnek. Az ilyenekkel ne törődj, mert ostobák, nem törődnek a jövőjükkel, azt majd 30 évesen arra eszmélnek rá, hogy 20-as éveikben nem mindennap inni meg bulizni kellett volna, hanem tanulni is és akkor talán vitték volna valamire.


Egy szó, mit száz, a normális pasik elítélik az ilyen lányokat és a normálisakat keresik, akikkel komoly kapcsolatot alakíthatnak ki. A pi**csák meg koppannak, egy buliban ahol az egyik hülye haverom elszólta magát hogy informatikusnak tanulok és egyetem mellett megkeresem a 200k-t, azután rögtön elkezdett flörtölni velem az egyik ilyen leányzó, de koppant is!

2015. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"mi fontosnak tartjuk,hogy egy fiú adjon magára és meg tudjon állni a maga lábán ,szval legyen határozott,és talpraesett."


Pontosan erről van szó. A ti szemetekben csak az a férfi, aki szépen megy a tipikus birka keménygyerek vagyok, minta után és döngeti a mellét, mint a gorilla. Aki egy kicsit is normálisabb, visszahúzódóbb, azt már észre sem veszitek. És a bunkóktól várjátok el, hogy javuljanak meg a kedvetekért, ami persze nem fog bekövetkezni.

A probléma ott kezdődik, hogy azokat a srácokat, akik normálisak lennének veletek, ezek a tipikus bunkók direkt beledöngölik a betonba, és zérón tartják az önértékelésüket, valamint vesztesnek állítják be őket, ti is lesz.rjátok őket, mert ugye csak a menőarcok léteznek, ezek az előbb említett srácok a ti szemetekben nincsenek is. Szellemek csupán.

A probléma ott kezdődik, hogy a bunkógyerek nem fog a kedvetekért megváltozni és a jövőjéért sem fog semmit tenni, hiszen így is meg kap az élettől mindent, hiszen elmondásod szerint utálod őket, mégis ők kellenek és velük foglalkozol. Nekik nincs motivációjuk az életre, hiszen meg van mindenük. Az általatok szellemnek, lúzernak tekintet srácoknak viszont a karrier az egyetlen esély máskülönben a mai hölgyek szemében nem emberek. És itt jön a vicc. Most volt öt éves osztálytalálkozóm, én tipikus szellem srác voltam a gimiben, mit ad isten valamiért az évfolyamom két legjobb nőjével táncoltam most. Miért? Mert volt motivációm, tanultam, orvosi egyetemre mentem és most fogok végezni. Apropó közhiedelemmel ellentétben kezdő orvos megkereshet 300-at is egy hónapban, hálapénz nélkül. Mi lett a menőgyerekekkel? Van aki befutott, de többségük olyan munkát végez, ami vagy kényszerpálya, vagy nincs előrelépési lehetőség. A tipikus lúzerekből egyébként, szinte kivétel nélkül mérnök lett nem kevés fizetéssel.

Amire ki akarok lyukadni az az, hogy ti lenézitek és lesajnáljátok, azokat a srácokat, akik nem tartoznak a kihaénnem határozott macsók közé, pedig nem tudtok róluk semmit. Akiből mérnök, orvos stb. szakember lesz, az fiatalon sem volt vesztes, csak a környezetük ezt elhitette velük, egy olyan környezet, ahol az dominál ki a nagyobb bunkó, és a legbunkóbb a király... Talán ha vennéd a fáradtságot és ismerkednél azokkal a srácokkal, akiket eddig emberszámba sem vettél, akkor lehet, hogy nagyon meglepődnél. Addig viszont jó rinyálást, kellemes magányt és jó vágyakozást a tényleges vesztesek a kihaénnem bunkók figyelme után.

De vigyázz, mert egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy vagy ott vagy harminc évesen leharcoltan és a kutyának sem kellesz, vagy benne élsz két gyerekkel szegénységben egy rossz házasságban, egy alkoholistával, aki valaha nagyon menő srác volt.

2015. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan úgy gondoljátok, hogy csak kétféle pasi típus van? Van az idióta bunkó és van a nyomorék? Minden ember más. Rengetegféle személyiség van szerencsére.

A nőknek mindigis a határozott pasik fognak kelleni. Mindig. Néhány kivétellel persze, mert azok is mindig vannak.

A férfiaknak pedig mindig a csinos nők fognak kelleni.

A csinos nő fogalmának is vannak árnyalatai, pont mint a belső jellemnek.

Kár ezen sírni.

2015. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket az általánosításokat...


"A nőknek mindigis a határozott pasik fognak kelleni. Mindig. Néhány kivétellel persze, mert azok is mindig vannak.

A férfiaknak pedig mindig a csinos nők fognak kelleni.

A csinos nő fogalmának is vannak árnyalatai, pont mint a belső jellemnek."


Ezzel teljesen egyetértek. De aki csendes, lehet egyben határozott is. Nem kell nagypofájúnak lenni - az nekem sem jön be.

Kérdező, te pedig még gimnazista korú vagy, nyilvánvaló, hogy sok ott a flegma és "bunkó" gyerek (fiú-lány), de nem kell mindenkit leírni (pedig igenis általánosítás, amit írsz), mert vannak normális srácok (és lányok is). Mondjuk én vagy 6 éve kikerültem a középiskolából, a mi osztályunk normális volt 1-2 kivétellel, de ők sem parasztkodtak/punciskodtak igazán. A szomszéd osztályban viszont sok igazi tahónak tűnő emberke volt. :P

2015. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!