Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb srác miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb srác miért akar szimpatikus lenni a lányoknak?

Figyelt kérdés
El tudtam fogadni, hogy valóban piszokul sablonos vagyok, talán még unalmas is. Ezzel én elégedett vagyok már egy ideje. Miért kéne csak amiatt mást csinálnom vagy máshogy, hogy szimpatikus legyek valakinek?
2014. szept. 26. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
mert igy probalunk megfelelni a lanyoknak :)
2014. szept. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hm, szexuális indíttatásból...

Épp ezért nincs férfi női barátság férfi oldalról.

Legalábbis nagyon ritka.

Ellenben ez a folytonos nyomulás a fiúk/férfiak részéről a nőkből előhozza azt, amitől már a kicsi sikeresebbek is olyanok lesznek, mint egy agyonkényeztetett, hisztis gyerek.

Az érzelmek dögunalommá válik számukra, a szex is majdnem, minek tegyenek bármiért bármit is, ha csak egy karnyújtásnyira van?

Ha a férfiak, fiúk nem lennének ennyire pedálgépek, sokkal értékesebb, jobb nők lennének.

2014. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szimpátia is csak egy illúzió, ami előítéleten és ítélkezésen alapszik. Engem aztán marhára nem érdekel kinek vagyok szimpatikus. Ne csinálj semmit, ne akarj megfelelni másoknak. Add önmagad.
2014. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy meg tudjanak minket dugni :D
2014. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarok szimpatikus lenni a szemükben... de inkább meg sem szólalok.
2014. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#2-es, akkor én a ritka esetek egyikét fogtam ki, pff. Pont a srác mondta, hogy "maradjunk csak barátok."... -.-"
2015. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!