Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem zavar ilyen sok...

Csak engem zavar ilyen sok minden?

Figyelt kérdés
Szóval például, ha egy barátnőmmel beszélgetek vagy egy társaságban és feljön az alkohol, mint téma, akkor elkezdek ideges lenni, mármint szinte pánikolni és görcsölni, alig várom, hogy témát váltsanak. Egy allergia miatt egyébként nem ihatok, de ettől függetlenül, ha ez a téma akkor én is mosolygok, nevetek meg minden, de ha lehet elkerülöm. Ez van akkor is, ha el akarnak vinni egy buliba, ahova az előbbi miatt nem járok. Próbálnak rávenni és az előbbi tünetekkel, olyan érzéssel, mint akit sarokba szorítottak, alig várom, hogy abbahagyják. Van amikor én akarok menni ilyen nem csak ivásról szóló nagy buliba és mondják, hogy jó lesz, néha el kell engednem magam stb. de ilyenkor is furcsa érzésem lesz. Valamint most táncolnom kell (osztállyal csak lányok), amit nem szoktam csinálni és olyan a tánc stílusa, ami abszolút nem én vagyok, tehát ilyen kemény, mutassuk meg ki a kemény csaj stílus és amikor próbálunk mindig azt érzem, hogy a fiúk(az osztályból) oldalról mind engem néznek és rajtam nevetnek és legszívesebben elmennék, nem is tudok koncentrálni. Mit tegyek? (17 éves lány vagyok)

2015. szept. 13. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát mondd meg nekik hogy allergiás vagyok b@sszátok meg, rohadtul unalmas már hogy tukmáljátok. Meg fogják érteni egy idő után. Nem hülyék.


Kényszerít valaki hogy táncolj? Mi az hogy kell? Ha nem akarsz akkor nem táncolsz.

2015. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy merő görcs vagy. Kérdés, hogy miért?
2015. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!