Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek aszociális vagyok?

G' kérdése:

Szerintetek aszociális vagyok?

Figyelt kérdés
A családomon és a páromon kívül nem tartok senkivel szoros kapcsolatot. Nem vagyok kíváncsi senkire, nem érdekel kivel mi történik, kerülöm a társasági életet. Ha meghívnak valahova (születésnap,osztálytalálkozó,stb) elmegyek illemből de aligvárom már, hogy haza érjek a nyugalomba és csendbe. A gondjaimról nem beszélek senkinek (a párom szerint jobb megbeszélni valakivel), de másokéra se vagyok kíváncsi. Tv-t nem nézek körülbelül három éve, szabadidőmben inkább olvasgatok. Néhány éve meg tudtam volna őrűlni, ha szabadidőmben nem lehettem a barátokkal, haverokkal. Miért változtam ennyire meg? 28F

2015. szept. 10. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden 7. évben váltás van, nálad is itt a 28. Egyébként csoda, hogy van párod. Lehet kiélted magad eléggé, s most már nem igényled. Ha azt nézem, hogy akinek már gyereke van, azok közül se sokan barátkoznak már, hanem a családjuknak élnek. Mondjuk így tényleg elég antiszociális lettél.
2015. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!