Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit mondjak neki hétfőn?

Mit mondjak neki hétfőn?

Figyelt kérdés

Ma volt a szalagavatom de nem mentem el mert az osztaly 99%-at nem birom. Mindig beszólogatnak meg kigunyolnak pedig en nem szóltam soha rájuk egy rossz szót sem.. Meg a főpróbán is ezt csinaltak velem.. :/ Meg nem jelent nekem semmit ez a szalagavato.. mindenki eroszakoskodott itthon h menjek el, de tudtam h nemereztem volna magam jol... :/ es most megharagudott ram anyam is meg noverem.. Hiaba mondtam nekik h nem akarok jo kedvet szinlelni mikor rosszul vagyok az egesztol... :( de hetfon kerdezni fogja az ofő hogy miért nem mentem.. Mit mondjak neki? Ezt amit le irtam nem szeretnem neki elmondani mert aatobbiekezertis cinkelnenek...esaszalagot oda adjak utolag?


Bocsi az irasert :/

L/18


2014. dec. 13. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem meg kellene mondanod az ofidnak őszintén, nyilván nem kell mindenki előtt....ha mások előtt rákérdez, mond neki nyugodtan, h majd szünetben négyszemközt elmondod neki az indokot
2014. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!