Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Nagyon gáz az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nagyon gáz az, ha viszek hétfőn a lány oszttársaimnak 1-1 szál virágot? Vagy mit mondjak mellé? :-Tessék? -Fogad szeretettel?

Figyelt kérdés

Milyen szöveget mondjak? Nektek ez hogy esne?

17/F



2012. máj. 12. 22:18
 1/9 Inkog Nito ***** válasza:
Ne haragudj,de mégkérdezhetem hogy miért?
2012. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, örülnének a virágnak. Ha lány lennék, biztos kedves gesztusnak venném. Hogy mit mondj? Szerintem "Sok szeretettel "+alkalom neve+"-ból". A "Fogadd/Fogadjátok szeretettel" inkább felkonferálásnál szokás használni.


Biztos nagyon jó kapcsolatot ápolhatsz velük, hogy ilyet teszel.

2012. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam bevállt szöveg: "Szeretném ha ezt elfogadnád" és egy mosoly. Egyébként miért viszel be minden lánynak 1 szál virágot? mi okból?
2012. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ballagás és/vagy érettségi alkalmából adnád.Jó ötlet.Bármit mondasz is,biztosan méltányolni fogják és örülnek majd neki.Én lány szemmel nézve annak is örülnék ha csak úgy elém állna a fiú maga előtt a kezében tartva a virágot és némán lesné a reakciómat. 17/L
2012. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez nagyon aranyos!!! :-) És egyáltalán nem gáz! Én is biztos örülnék, ha nekem adna valaki
2012. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
utolsó vagyok, és még annyit, hogy szerintem egyszerűen ezt mondd: Boldog ....-ot!, vagy mindenkinek személyre szabottat mondj!
2012. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak úgy spontán,nincs semmilyen alkalom

Köszi a kommenteket.

2012. máj. 13. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, ha nincs semmilyen alkalom (nőnap) akkor ez nemek szerinti megkülönböztetés! Vigyél a fúknak is!
2012. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van... xDD
2012. máj. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!