Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szégyenlős vagyok, mit...

Nagyon szégyenlős vagyok, mit lehet ilyenkor tenni? SOS 15/L

Figyelt kérdés
Nem tudom sajnos máshol megkérdezni, de nagyon fontos lenne, most épp szünet van, és gondoltam írok. Kollégiumba járok Szeptembertől, jó a suli, a társaság, csak mindig este , meg reggel a zuhanyzásnál van gondom. Sajnos nem túl modern a zuhanyzó, szóval mindenki mindent lát. A többieket látszólag ez nem zavarja, engem viszont nagyon. Egyszerűen úgy érzem, hogy mindenki engem néz, pedig biztos nincs így. A többiek meztelenül mutatkoznak egymás előtt minden gond nélkül én meg arra gondoltam, hogy bikiniben zuhanyoznék, de félek, hogy cikiznének érte. Van olyan lány, több is, aki ha mensizik, még abból sem csinál gondot, hogy a tampont fürdés után ott nyomja fel.Ez természetes, vagy csak engem zavar? Normális válaszokat szeretnék, köszönöm.

2014. szept. 30. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom sajnos mit lehet tenni mást a szégyenlősségel. Mert a tapasztalat azt mutatja, hogy csak attól enyhül ha kapsz bókokat a kinézetedet illetően, így több lesz az önbizalmad is, így szépen lassan elhiszed, hogy nincs semmi kivetnivaló rajtad. Tudom nem egyszerű.
2015. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!