Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szégyenlős vagyok, mit...

Nagyon szégyenlős vagyok, mit lehet ilyenkor tenni? SOS 15/L

Figyelt kérdés
Nem tudom sajnos máshol megkérdezni, de nagyon fontos lenne, most épp szünet van, és gondoltam írok. Kollégiumba járok Szeptembertől, jó a suli, a társaság, csak mindig este , meg reggel a zuhanyzásnál van gondom. Sajnos nem túl modern a zuhanyzó, szóval mindenki mindent lát. A többieket látszólag ez nem zavarja, engem viszont nagyon. Egyszerűen úgy érzem, hogy mindenki engem néz, pedig biztos nincs így. A többiek meztelenül mutatkoznak egymás előtt minden gond nélkül én meg arra gondoltam, hogy bikiniben zuhanyoznék, de félek, hogy cikiznének érte. Van olyan lány, több is, aki ha mensizik, még abból sem csinál gondot, hogy a tampont fürdés után ott nyomja fel.Ez természetes, vagy csak engem zavar? Normális válaszokat szeretnék, köszönöm.

2014. szept. 30. 10:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%

"a tampont fürdés után ott nyomja fel"


Az egy igénytelen lány, undorító.

2014. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. Én is így gondolom, de több ilyen is van sajnos. Ennyire gátlástalan.
2014. szept. 30. 10:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod megtenni, hogy mikor a többiek végeznek, te akkor mész be?
2014. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem sajnos, mert kevés az idő és szinte kizárt, hogy egydül legyek. Már délután parázok az estétől.
2014. szept. 30. 11:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg ne odafigyelni másokra, csak csináld a dolgod, arra se figyelj hogy van ott bárki is, gondold azt hogy egyedül vagy... mondjuk nem könnyű ha többen is vannak bent, de próbáld meg.

Szégyellősnek nem kell lenni, semmi különös nincs egy meztelen testen, teljesen természetes. A bikiniben zuhanyzás például sokkal inkább rád terelné a figyelmet.

2014. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tapasztalatbol irom, hogy zuhanyozni lehet keso delutan is amikor meg kevesen vannak, vagy szinte senki sincs ott. Vagy este, vacsora ido alatt amikor szinte mindenki vacsorazik. Gondolom utanna mar ugysem vegzel olyan tevekenyseget, ami miatt ujra kellene zuhanyoznod.
2014. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is késő delutan vagy nagyon kora este Menj. Ha ez nem megoldható zuhanyozz bikiniben. Megmondod szegyenlis vagy, ha nem tetszik ne nézzenek oda..
2014. okt. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudnék segíteni le kell szokni a szégyenlőségről
2014. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is rohadt szégyenlős vagyok :/ Engem biztos rohadtul zavarna!És a tamponos dolog amugy otvar gusztustalan,de ebben a helyzetben én se tudom mit csinálnék.Az nem lehet,hogy megvárod amíg mások végeznek?
2014. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel, mint Te kérdező! Én ugyan nem vagyok kolis, nem is bírnám, (pont ezen okokból kifolyólag), viszont egész gyerek-tinikoromban gondot okozott az összes osztálykirándulás, tábor emiatt. Sosem tudtam magam teljesen elengedni, és jól érezni magam, mert rettegtem szabályosa az estéktől. Tudom ez már durva, de szó szerint így éreztem. Mikor úszni voltunk a sulival akkor pl. vagy megvártam míg mindenki kijött az öltözőből odafele (nem volt egyszerű), és csak akkor voltam hajlandó átöltözni. Vagy ha ez nem volt kivitelezhető, mindig nagy trükkösön a törcsit magamra tekerve alatta felkaptam a bugyit, a melltartót is, és így nagy nehezen meg tudtam oldani, hogy senki ne lásson semmit, Előtte meg mindig alá öltöztem. És azt nem értem, hogy a legtöbben pedig simán flangálnak egymás előtt meztelenül. Én meg tudnék halni, ha tudnám, hogy figyelnek. Hála az égnek van egy párom aki előtt nem kell szégyenlősködnöm, és elfogad, előtte én is gátlástalanabb vagyok, bár szeretni nem szeretem a testem. Komolyan mondom úgy viselkedem, érzem magam, mint egy 120 kilós nő.-,-

AMúgy 173 centi 61 kiló vagyok.:/

2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!