Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kétségbeesett vagyook. Segíten...

Kétségbeesett vagyook. Segítenétek!?

Figyelt kérdés
Egy elit gimibe járok , fél évkor mentem át.... Mindenki utál , " állatfajzatna neveznek ". Nem értem , mmiért , nem vagyok gonosz , hülye se vagyok , és én csak csendesen hallgatoma mocskolodásokat , és ne szólok vissza . Persze tudom hogy ez a fajta szubmisszív magatartás nem vezet sehová. De többször megtörtént már velem h bántotta , és biztos h bennem is van hiba . De nincs erőm védekezni , nincs erőm szólni . Az ofőnk meg helyt ad ennek a ronda dolognak , mondván h furi jelenség vagyok..(ilyet h tehet egy tanár??,egy ország legjobb 10 középiskolájában lévő intézménybe) bemártanak az ofőnél,mit csináljak , ?Napi szinten jőárok misére , keresek valamilyen megerősítést , antidepressszánsokat szedek , és az öngyilkosság felé torlódok... Pedig voltak céljaim orvosira akartam menni. Jó jegyeim vannak ( voltak )Nyelvekből jó vagyok.De már nem érdekel semmi.l.

2014. máj. 21. 23:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért , de nagyon ideges vagyok :(
2014. máj. 21. 23:09
 2/16 anonim ***** válasza:
Másik suli? Miért nem szólsz a szüleidnek?
2014. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

" állatfajzatna neveznek "


Akkor ez nem elit gimi!!!! Jesszusom!

Másik, jobb hírű osztályba át tudsz menni?

2014. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igazán csak te tudnál segíteni saját magadon. Mindenkivel pont annyit szemétkednek mások, amennyit ő maga eltűr. :(
2014. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de kedvesek vagytok :) tesóm jogász , és amikor ezt meghallotta , ő is mondta h ilyet emberre nem lehet mondani :(én tudom h bennem is van hiba , túl érzékeny vagyok, nincsen önbizalmam , és az emberek még egyet belerúgnak az ilyen emberbe .( am hát elit gimi , az eredményeik jók , marha sok oktv eredmény
2014. máj. 21. 23:19
 6/16 anonim ***** válasza:

Orvosira bekerülni nem csak elit gimiből lehet. /a saját lányom a példa rá/

Válts iskolát a jövő tanévtől, ezt a kb. 3 hetet meg bírd ki valahogy. Nyáron pihend ki magad, de gondolkodj el azért arról is, hogy mi lehet benned, ami irritálja a többieket.

2014. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 monster goo válasza:
kb én is így vagyok tehát átérzem a sulyát. találni kell valami elfoglaltságot pl szünetedben hallgass zenét [fűlhalgatón] a zene nyugtató hatású és amíg a füledben van nem próbálkoznak beszédbe elegyedni,sajna ilyen osztálytársaim vannak nekem is de egyszerüen ha egy darabig elngeded a füled mellett amit mondanak egy idö után ki9köpnek
2014. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves üzeneteket :) sose kaptam még ilyen kedves , megerősítő szavakat , csak 11 .év vége van nekem sajnos , ha váltok hát nem tudom, mi legyen:(, de jó érzés h vannak ilyen kedves emberek , akik bátorítanak :( köszönöm
2014. máj. 21. 23:31
 9/16 monster goo válasza:
helyesbítek megunnak*
2014. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8: Fontosabb az egészséged, mint hogy esetleg akár 1 évet csúszol is.

Tagozatos vagy?

Nálunk kirúgtak egy fiút a biosztagozatról 11. végén, és egy gyenge gimiben a sima bioszos OKTV 1. helyezését nyerte a tagozatos tudásával úgy, hogy visszajárt a Fazékba a tagozatos felkészítőtanárához. Nnnaa??...:)


Ki tudja, hogy a suliváltás jószerencse vagy rossz szerencse??:)

2014. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!