Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok mostanában...

Miért vagyok mostanában ennyire kétségbeesett?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon elkeseredett és kétségbeesett vagyok az életemmel és a jövőmmel kapcsolatban. Mind munkahelyi és egyéb téren, mind kapcsolati téren. Nem volt még egy lány se aki szeretett volna, és ez zavar. Másrészt én egy jól kereső állást akarom külföldön, mert semmi nem vonz az ittléthez, mármint úgy gondolom más lenne az életem külföldön. Amikor elgondolkozok, elkezd verni a szívem és a sírógörcs kap el, nem tudom miért.


Ez általános ilyen korban? (17/f)


2013. nov. 24. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is 17 vagyok csak lány.

Pont így érzek én is, legalábbis a kapcsolatos részt illetően. Nekem sem volt még barátom/kapcsolatom és kezdem úgy érezni, hogy ez így nincs rendben, de ez normális.

Kamaszok vagyunk, mindenen parázunk.

A munka miatt meg még felesleges aggódnod. És ha külföldre szeretnél menni, majd teszel róla, hogy kint dolgozz. Ne izgulj!

2013. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!