Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondonál egy ilyen nőről? 29N

Mit gondonál egy ilyen nőről? 29N

Figyelt kérdés

Iszogatás a barátokkal=unalmas

Mozi a barátokkal=unalmas

Túra társaságban=unalmas

Buli (Későn nincs semmi amivel hazajutok, egyedül nem mászkálok, így kilőve)

Vendégségbe menni a családdal=unalmas

Séta a városban=koszos, büdös, irritáló

Kulturális események=unalmas

Szabadulószoba és társai=annyira nem köt le, hogy befizessek rá



Azért van amit szeretek:

Esküvők, Szülinapi partik, Vízi vidámpark, Bálnales, Versenyautó-vezetés, Séta valami romantikus helyen este, Állatpark, Csokigyár, Extrém sportok (már amelyik)


tegnap 16:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%
Messzire kerüljön el.
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolnám, hogy introvertált, jól érzi magát a saját világában, de azért még sem tűnik teljesen elveszettnek, ha valami azért érdekli őt.
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nem lennénk barátnők. :D A leírásod alapján csupa olyan dologra költesz/költenél, amire én sajnálnám a pénzt. Inkább az autóimra költök. Ha adrenalin kell, akkor azokkal könnyedén megvan. A családomat, barátaimat kedvelem, szívesen töltök velük időt, nem unalmasak, és bár alkoholt egyáltalán nem iszom, de az nem feltétele semmi ilyesminek. Az esküvőket, szülinapi bulikat nem igazán kedvelem, mert azokon túl sok az ember, és olyanokkal is illik jópofizni, akikre nem vagyok kíváncsi. Én nem gondolom extrém sportnak a teremben való falmászást, bár elvileg annak számít. Na, azt próbáltam, tetszett, de annyira nem, hogy rendszeresen járjak. Maradok inkább a calisthenics-nél, meg a kettlebellnél. Azok is adnak elég nagy kihívást. Túrázni is imádok, szeretem a természetet, szeretem élőben is látni azokat az élőhelyeket, amikről annyi éven át tanultam az egyetemen. A romantikus séták meg roppant távol állnak tőlem. Az esték, éjszakák nekem a futárkodásról szólnak. Autó + zene, és az üres utak. Olyan, mint egy videojáték. :D A küldetések mellett, néha akadnak side questek is, és néha kijutni egy-egy házból/kertből felér egy szabadulószobával. :D És bár sajnos szarul fizető munka lett, viszont poén, és jelenleg nem vagyok rászorulva, hogy jól keressek.
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
27%

Sok dologban értek egyet veled, de szerintem még az esküvő is unalmas:)


A filmeket szeretem, de moziba nem megyek érte.


A pofavizites rokonlátogatás az rémálom.

A turázást sosem értettem mi a jó benne, én edzeni szoktam, ezen kívül nem szeretnék többet mozogni, és fákat bámulni.


Kultúrális események nem tudom pontosan mit takarnak.

Egy asszonykórus vonyításra nem szívesen ülnék be, de egy galériát, kiállítást szívesen megnéznék.


Ami izgalmas, de olcsó, videójátékok, társasjátékok.


Extrém sportok nem érdekelnek, veszélyesek.


Nyaralással úgy vagyok, hogy az a gazdagoknak való, akik unatkoznak, azért nem utaznék hogy a tengerparton feküdjek.

ma 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb programot a résztvevői töltik fel tartalommal. Ha számofra csak az extrém dolgok érdekesek, akkor van egy rossz hírem: te vagy végtelenül unalmas.
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarlak megbántani, de szerintem szomorú, hogy a (többnyire) hétköznapi dolgokban te semmi szépet vagy értékelhetőt nem látsz. Persze jók az extra nem mindennapos élmények is, de szerintem pont attól lehet élvezni őket, hogy nem mindig teheti meg az ember, mert akkor vágyik is ezek a dolgok után. De én mondjuk nem lennék a helyedben.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!