Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha mindenkivel...

Mit csináljak ha mindenkivel össze vesztem magam körül és már a neten sincs kivel beszélnem, munkám sincs . Hogy békuljek ki az emberekkel ?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a magány, fiatal lány vagyok .Nem akarok egyedül maradni. Azért hagyott ott a pasim mert nem akartam vagyis itthonról nem tudok elkoltozni jelenleg. Barátaim nincsenek .Mit csináljak?
tegnapelőtt 18:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Hiányzik az érintés
tegnapelőtt 18:26
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismeroseim vannak néha velük beszélek de nem szoros kapcsolat.
tegnapelőtt 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress másik pasit.
tegnapelőtt 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Családommal annyi a program hogy elmegyunk a rokonokhoz néha. Vagy néha kirándulunk, városnézunk. Más nem szokott lenni.
tegnapelőtt 18:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit kimozdulnék világot látnék, pasiznék, buliznék
tegnapelőtt 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Önismeretet kezdj azonnal.
tegnapelőtt 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Életkor függő...ha jól nézel ki, túl vagy a 18-on, akkor sínen vagy..persze nem mindegy, hogy tanulsz(eltartott vagy), dolgozol(tudom, munkád sincs)..de mit dolgoztál? Ha közösségben vagy, akkor előbb-utóbb csak befigyel valami jobb kapcsolat(persze nem mindegy, anyagilag hogy állsz)


jó, belátom nem tudtam tanácsot adni, de így látatlanban nincs jobb ötletem.

tegnapelőtt 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
tegnapelőtt 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy az előnyöd velem szemben, mivel lány vagy és fiatal. Rengeteg lehetőséged van, amikről lehet nem is tudsz, vagy nem vagy tisztában. Nyugi lesz még időd, és lehetőséged mindenre. Csak idomulnod kell az emberekhez elinte, érdeklődj, légy kedves, és használd ki a lehetőségeidet.
tegnapelőtt 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!