Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet egy pasit haza...

Hogyan lehet egy pasit haza csábítani külföldről?

Figyelt kérdés
Kinn van Hollandba 2 éve . Nagyon tetszik nekem, néha beszélünk. Hogy lehetne elerni hogy haza jöjjön végleg? Tudom magyar orszag nem túl csábító és nem lehet annyira pénzt keresni. De annyira boldog lennék ha vissza jönne. Milyen indok miatt jönnek haza legtöbbször az emberek amúgy?

tegnap 21:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Amikor itthon van találkoztok, egy helyen laktok vagy valami? Mert nyilván ez az egyedüli helyzet ahol kiderülhet, hogy van e rendes vonzalom köztetek ha személyesen találkoztok.


Amúgy attól, hogy nyugaton van valaki nem biztos, hogy annyira jól él, mert nem biztos, hogy annyi pénzt kap mint egy helyi, és a lakás, meg az élet drága. És kérdés hogy àll a nyelvtudással ha fiatalon kiment.


Amúgy párként ha két ember dolgozik, sokkal könnyebb kint ;) Sokkal jobbal lehet akkor bérelni pl.


Amúgy tanulj komolyan angolul. Van csomó app. Amúgy is hasznos és Hollandiában meg el lehet boldogulni vele sok állásban, mert mindenki beszéli

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
60%

Aranyom, a világ nem körülötted forog! Nem gondolod komolyan, hogy majd otthagyja a jövedelmét, az életét, hogy lemenjen hozzád Bivalybasznádra, és mindent újrakezdjen nulláról? Miért tenne ilyet? Mert te, úgymond, szereted? Hát az marha jó, de mit teszel le még az asztalra?


Nem is folytatom, mert úgyis mindjárt összeszalad a baromfiudvar, és megállapítják, hogy nem szabad rám hallgatnod, mert én biztosan troll vagyok, elmebeteg vagyok, incel vagyok, minden vagyok. Nőknek nem lehet tanácsot adni, mert addig erőltetik az álmodozásaikat, míg a képükbe nem robban az egész. Akkor aztán pityeregnek-zokognak, és a barinőik okoskodnak nekik, hogy ők mindent jól csináltak, biztos az a szemét férfi így meg az a szemét férfi úgy.

tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
43%

Minek?!


Ha van egy csöpp esze a pasinak, akkor nem fog hazajönni nyomorogni....


Hiába csábítanád haza, futva menne vissza.


Mindenképp vesztes vagy, ha már csábítás nélkül nem akar veled lenni....

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

"Akkor örökre kinn fog maradni vagy van rá esély hogy egyszer haza jön?"

Esély van a lottó ötösre is.


"De egyszer úgyis haza jön..."

Majd ha nyugdíjas lesz.


Tőle megkérdezted már, hogy mik a tervei? Szerepel-e a tervei között a hazaköltözés?

tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagyok, külföldön tartózkodom, távkapcsolatban éltünk, és úgy tett hogy vagy hazamegyek, vagy vége.. Vége lett. Nem is volt baj. Majd megismertem a gyerekem apját ennek 10 éve.. Semmi pénzért nem költöznék haza.. Ő se tegye..
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Cuki manó 2 ***** válasza:
Nálunk így volt, párom hazaköltözött miattam, de mi nagy tételben játszunk, család, gyerek stb
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
39%
#26 meg hát te egy cuki manó vagy...
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
51%
Egy hamar tuti hogy nem jön haza. Hétvégenként szétkefél ott egy prostit. Hol jönne haza 20 évesen?? Tuti hogy nem a te kedvedért sem. :P
ma 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!