Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megyünk haza külföldről, a...

Megyünk haza külföldről, a barátom barátaival is találkozunk ?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve kint vagyunk, most úgy alakult hogy haza megyünk 5 napra, de se kedvem se energiám a barátom barátaihoz. Vannak páran és akikkel szorosabb a kapcsolata, azokkal én egyáltalán nem vagyok egy hullám hosszon…. és már most gyomorgörcsöm van a találkozás miatt…

Bele gondolok hogy ott ülünk, vagy velük szemben állunk és egyszerűen felkavar, le izzadok, remegek, pánikba esek.

Egy közös témánk sincsen,

Pl:.


-Ők mind gazdag családból származnak én szegénycsaládból származom.

-Nekik buli volt az életük, nekem kemény munka már 16 éves korom óta.


Szóval elég nagy a kontraszt, már találkoztam velük párszor de egyszerűen nem tudok megszólalni, én általában csak csendbe ülök mert nem tudom mit mondjak egyszerűen nincs tényleg közös téma,pedig már egy párszor próbálkoztam. És ők is de semmi…

Egyszerűen minél tovább van csend annál rosszabbul érzem magam hogy nem tudok hozzájuk kapcsolódni mint bárki máshoz, másokkal elég gyorsan megvan az összhang, de velük egyszerűen nem találom.

Az is elég kellemetlen hogy a barátom megállás nélkül dícsér… nem tudom mit mondjak rá, és néznek rám bólogatva hogy mondjak rá valamit, de nem tudok…..

A barátom alig várja hogy ott legyünk és tervezgeti…

Sokat jelent ez neki szóval megpróbálom valahogy túlélni….



Valakinek valami tanács ? Hogy lehetek laza ? xd és hogy csináljam hogy ne látszódjon hogy a hátam közepére se kívánom ezt az összeröffenést?


aug. 29. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

Neked az a gondod, hogy te szegény vagy, ezt kivetíted rájuk. Magaddal van bajod. Önbizalomhiány van a mélyén és óriási szégyen.

Az meg, hogy a pároddal nem is mersz ezekről az érzéseidről beszélni, nem utal támogató kapcsolatra. Így nem lehet élni hosszútávon.

aug. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindegyik barátja gazdag😀 és mindegyik másikkal kijövök csak velük nem, 🤷🏻‍♀️

És nem érzem magamnak szegénynek, gyerekkoromban az voltam, de az már rég volt mert küzdöttem ellene és elég sok mindent felépítettem a 0- ról

Szóval köszönöm a válaszod de nem talált

aug. 30. 06:26
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és az kimaradt, szerinted nem vette észre hogy nem vagyunk egy hullámhosszon? Nem vak, és elég jól ismer már szóval tud róla

Csak nem mondogatom neki, meg azt reméli most meglesz a hangsúly ennyi idő után

Ennyi🤣

De elég más adáson vagy baszki sajnálom hogy nem értetted az írásom xd

aug. 30. 06:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, szóval ez akkor tippmix? Más mondja meg, hogy neked hogy kéne érezned, meg mit csinálj?

Na most ezt az embernek saját magának kellene tudnia, vagy a közvetlen környezetének. De semmiféleképpen sem az internet idegen népének, akik rohadtul nem ismrenek téged

Az önbizalom ezt jelenti.

Szivesen.

Azért ha senki nem fog helyesen tippelni, írj privátot. Kapcsolati dinamikával foglalkozom.

aug. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak még egy kérdés?

Kötelező menned? Kést tartanak an torkodhoz?

Az önbizalom azt is jelenti, hogy szabadon mondhatsz nemet olyan dologra, ami neked rossz. Akkor szereted madagad.

De persze tudom, hát a párod mit gondolna, miatta megteszed. Na ilyenkor nem szereted magad, lemondasz magadról.

Hidd el kisanyám, az egyetlen vagyok az oldalon szerintem, aki rohadtul tudja mi zajlik benned.

Hogy ilyen a stílusom, hát ilyen. De nem vagyok hajlandó hazudni.

aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök értelmetlen a kérdés. A barátod barátaival is találkoztok? Aztán leírod, hogy igen, majd kerekítesz egy tök más sztorit az egészből. Ha nem tetszik, ne menj, ennyi az egész.
aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!