Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet egy pasit haza...

Hogyan lehet egy pasit haza csábítani külföldről?

Figyelt kérdés
Kinn van Hollandba 2 éve . Nagyon tetszik nekem, néha beszélünk. Hogy lehetne elerni hogy haza jöjjön végleg? Tudom magyar orszag nem túl csábító és nem lehet annyira pénzt keresni. De annyira boldog lennék ha vissza jönne. Milyen indok miatt jönnek haza legtöbbször az emberek amúgy?

tegnap 21:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Simán van esély, hogy hazajöjjön, csak hát sokkal könnyebb ott élni az egy fejlett gazdag ország. Viszont az időjárás, a nyelv meg az emberek jellege szerintem nem olyan ami egy magyarnak igazán otthonos.


Volt valami köztetek? Vagy csak álmodozol?

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Csak baráti szinten beszélgetünk még csak sajnos. Örülök hogy van esély hogy haza jöjjön. Már annak is örülnék ha csak baratilag össze futhatnànk.
tegnap 21:44
 13/28 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
21 ő én 20.
tegnap 21:48
 15/28 A kérdező kommentje:
Fiatalon ment ki nagyon.
tegnap 21:50
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát Cica, ahhoz nagyon jónak kell lenned, hogy hazacsábíts egy fickót egy sokkal jobb országból. Ja és az se lenne rossz, ha nem egy nicstelen csaj lennél. Egy jómódú férfi minek jönne haza ide egy magyar csóróhoz?
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok csóró annyira
tegnap 21:53
 18/28 A kérdező kommentje:
Van pénzem amire kell
tegnap 21:53
 19/28 A kérdező kommentje:
Csak kimenni nincs sajnos. De egyszer úgyis haza jön...
tegnap 21:55
 20/28 anonim ***** válasza:
29%

Naív vagy kérdező, álmokból építesz várat.

Helyben nincs pasi aki tetszik? Vagy akinek tetszel?

Amúgy kapcsolatra vágysz, szerelemre vagy rá?

Mert szerelmet itthon is lehet találni, nem külföldről kell várni

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!