Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány évesen kezdik befejezni...

Hány évesen kezdik befejezni a rendszeres éjszakai bulizásokat az emberek?

Figyelt kérdés
Te mikor kezdted befejezni a bulizást? Volt valamilyen oka amiatt befejezted? (pl meguntad, időhiány, komoly kapcsolat, stb?
ma 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Valaki el sem kezdi, valaki sosem fejezi be.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

egyeske átlagra kiváncsi a kérdező.. Ezt tudod te is nagyon jól, hiába a bullshit komment.

A kérdésre a válasz kb 25-30 éves kor többnyire

ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ketteske, én legalább nem az ujjamból szopok ki két számot.


Ráadásul átlagról írsz, aztán írsz egy intervallumot. És még én bullshitelek...

ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként hogyan számolod bele az átlagba azt a két esetet, amit én írtam? Vagy őket kiszűröd?
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

16 éves koromban kezdtem járni,olyan 20-22 éves koromban már ritkult aztán teljesen abba is hagytam.

Az oka az volt,hogy suli mellett már dolgoztam + kapcsolatom is volt,és inkább szabadnapokon szerettem volna kipihenni magam és hasznos programot csinálni a párommal,mintsem hogy fejfájósan és fáradtan fetrengjek és vegetaljak egész nap.

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen valahogy kiöregedtem belőle úgy 25 körül. Már nem éreztem magam jól egy buliban.
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, én például már tizennyolc évesen beleuntam. Millió jobb módja van a szórakozásnak.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rendszeresen sosem buliztunk, de alkalmanként a mai napig szoktunk, 33 vagyok, a társaság is ilyen 28-42 között mozog. Tegnap volt házibuli nálunk, nem fetrengek fejfájósan, semmi bajom, pihenős nap van, de vasárnap eleve nem szoktam túl produktív lenni. Annyi a titok, hogy nem vedelni kell az alkoholt mint állat, hanem iszom vizet is közben.
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Én még 29-30 évesen lazán toltam koncertekről koncertekre jártam, közte dolgoztam, alig aludtam, pörögtem. Aztán úgy 31-32 évesen úgy éreztem, hogy ebből elég. Jó, rátett, hogy jött a covid, de szerintem anélkül is besokalltam volna.

Most is elmegyek koncertre, külföldre is, tudok fent lenni 36 órát is, ha kell, de már 6x meggondolom a dolgot. Jobban esik egy szolid séta, városnézés, este 9-10-kor alvás, reggel emberi időben ébredés. De nem tartom magam “nyugger” típusnak sem, gyerekem sincs.


35/N

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan igazán "bulizós" nem nagyon voltam, koncertekre épp eljártunk, ha véletlenül olyan fellépő volt, de ez évi pár alkalom volt. A szolidabb, beszélgetős barátnős/haveri sörözgetéseket kedveltem, bár ott is voltak néha elhajlások :)

35 éves korom körül ezek megritkultak, aztán terhes is lettem, nyilván akkor teljesen megszűntek. Most már 2 éves a gyerkőc, mostanában max. olyan van, hogy havonta-kéthavonta összeülünk a legjobb barátnőmmel egy nyugis 1-2 sör melletti beszélgetésre, mikor mama vigyáz az alvó gyerkőcre, mert ha ébren van, akkor senkit nem hagy szóhoz jutni 😀

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!