Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiak miért ilyen válogató...

A férfiak miért ilyen válogatósak?

Figyelt kérdés
Munkahelyenen is egy csomó férfi szingli a nők 99%a párja van. Szerintem ha nem minden férfi kizárólag a királylányt keresné találnának párt.
szept. 7. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Én a szolgalányt keresem, nem a királylányt, de még nem találtam meg az igazit :D

Amúgy meg a nők jobban válogatnak, csak hamarabb "rabul lehet őket ejteni".

szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez elég sokmindentől függhet.


Vagy (ahogy írod), magasak az igények és a tökéletest keresi.

Vagy nem képes kialakítani senkivel sem párkapcsolatot, ez is számos ok miatt lehetséges.

Vagy pedig nem is szeretnének, mert egyedül jobban érzik magukat (ide tartozom én).

szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha a nők 99%-ának párja van, akkor kikből válogathatnak a férfiak?
szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Szingli vagyok.

17től - 40,50-ig bejönnek éppen a nők. Persze kapcsolatra inkább korombeli lenne jobb. Nem igényelem azt, hogy vékony legyen. Nincs bajom azzal, ha laposabb a lány, nem baj az se ha nagy melle van. Bejönnek a ducibb nők is.

Mindegy milyen a haj és a szemszíne. A fogszabályzós, szemüveges lányokért nagyon odavagyok, de ha nincs az se kizáró ok nyílván.

Mégis nincs olyan nő akivel jobb kapcsolatot ápolnék. Biztos, hogy én vagyok a válogatós??

De hány féri van még az ismerettségi körömben is, akik hasonló paranéterekkel keresnek párt, hogy:

Biológiailag nő legyen.

Nem baj ha duci, de ne legyen tényleg ez a nagyon szétfolyt kövér.

Ne legyen rokon.

Ez szerintem minden csak nem válogatás.

szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

#3: Feltettem az "egy milliós kérdést"

Egyébként a férfiak válogatósak? Ez aranyos

szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

"Munkahelyenen is egy csomó férfi szingli a nők 99%a párja van."


Nem jön ki a matek. Esetleg, ha egymással vannak párban a nők.:D

szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes egy munkahelyed van... de talán sokat segítene, ha a fidesz végre korlátozná a migránsok arányát nemek szerint is (mert ugyemost évi 50-60 ezer migráns érkezik, hogy leverjék a túl magas magyar béreket), illetve arra is kéne megoldás, hogy ne minden 10. magyar nő külföldi férfihoz menne hozzá. Mindehhez hozzátéve, hogy természetes okokból 45 év alatt amúgy is férfitöbblet van.

Nameg az is, hogy a nők előbb házasodnak, állapodnak meg, amihez manapság nagyban hozzájárul a biológiai óra is, ami a férfiaknál sokkal később csenget.


Persze ettől függetlenül még mindig nem reprezentatív, és totál hülyeség a társadalomra kivetíteni, amit a munkahelyeden tapasztalsz. Az egy ilyen egyedi eset.

szept. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Biztos arra gondolt a kérdező, ha már a nők 99%-a elfogyott, akkor a férfiak miért nem homokoznak egymással és miért ennyire válogatósak.
szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Nekem bàrmilyen nő jó lenne és soha nem volt pàrkapcsolatom.
szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szolovjov ***** válasza:
87%
Gondolom nem akarnak párkapcsolatot. Én sem akarok. Mi lenne a vége? 2-3 gyerek, 40 év hitelrabszolgaság, stressz. Mi van most? Nyugodtság, több millió spórolt pénz, ha kell bármire. A melóban bármikor mondhatom azt, hogy kapjátok be gyíkok, én leléptem. Nekem ez jobb.
szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!