Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én azt vettem észre, hogy a...

Én azt vettem észre, hogy a TIK TOK tele van koldulós videókal? Mindenki csak koldul a làjvjàban...

Figyelt kérdés
Màr nagyon taszító az egèsz platform ez miatt
szept. 7. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Az algoritmusod az oka. Én egy ilyet se kapok.
szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha algoritmus ha nem akkor sokan koldulnak élőben..
szept. 7. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért koldulnak, mert van aki hajlandó fizetni - ezért megéri csinálni is. Így egymást generálja a kereslet és kínálat, ez nem fog változni amíg tömegek képesek így eltartani másokat.
szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább az a taszító, aki az ilyen semmirekellőknek pénzt küldözget. Eszembe nem jutna bárki ilyennek egy forintot is küldeni, csak hogy ő nyerjen meg egy "párbajt". Könnyű pénzszerzési lehetőség.

Elég szomorú, hogy a folyamatosan koldulók sokkal több pénzt keresnek így, mint egy normál dolgozó ember.

szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
#4: megdolgozik ő is érte, csak közben a lelkét és emberi mivoltát árusítja ki a nagyközönségnek, hosszú távon nagyobb árat fizet ezzel. Jó pár éve tart már ez az influencer jelenség, hogy be lehessen ismerni, nem csak fizikai vagy szellemi munkából lehet megélni, ha van gyomrod máshogy csinálni.
szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Mondjuk engem a "normál" influencerek nem zavarnak.

Tiktokon a Noryna félék zavarnak. Mire fel küldik nekik a több tízezer/százezer forintot?

Gyomor tényleg kell az ő viselkedésükhöz.

(4-es voltam)

szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sosem kapok live-ot, pont ezért, mert mindegyik ilyen, és mindegykre „nem érdekel”-t nyomok. Egy idő után abbamarad, és max ilyen havi 1-2x próbálkozik beaz algoritmus, dehelyreteszem, és jó
szept. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!