Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt az egész gondolatmenetet...

Ezt az egész gondolatmenetet hogyan verhetném ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy egy 8-10 évvel idősebb pasival az utóbbi időben sokat összeakadt a tekintetünk. Idővel elkezdtem többet látni a dologba, de a hétvégén észhez tértem és végig gondoltam, hogy milyen ciki, hogy azt hiszem, hogy szemet vetett rám, közben pedig otthon várja a barátnője/menyasszonya/felesége talán gyerekkel, talán nem. Jelenleg nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt és egész nap egy nagyon rossz érzés van bennem. Innentől nem veszek róla tudomást, de csak ezen tudok kattogni, hogy mennyire ciki vagyok.

aug. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha van valakije igen verd ki a fejedből!
aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert legbelül magányos vagy. Nyilván vágysz valakire, ilyenkor sokkal fogékonyabb vagy a környezetedből az interakciókra. Ezt nem szándékosan csinálod, ez így működik. Most nyilván lehet hogy van valakije, de önmagában emiatt nem vagy hibás, mert ez egy alapvető emberi dolog. Ha szingliként nem keresnél ideális párt tudat alatt, akkor elég nagy baj lenne.
aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Fogalmam sincs, hogy van-e valakije, de nem kizárt. Miért ne lehetne? Mint, ahogyan fent is leírtam, ezentúl nem tervezek tudomást venni róla, mert nem szeretem a zsákbamacskát, de azért köszi a haszontalan választ.

#2 Érdekes.

aug. 26. 02:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonlo, csak o 10 evvel fiatalabb volna nálam
aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben semmi ciki nincs.
aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

“Felebarátod házastársát ne kívánd!”

Remelem ezzel elmondtam mindent.

aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6oska, nem is tudni, hogy házas-e az illető. Nem tudni semmit a htteréről.
aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, fogalmam sincs, hogy van-e valakije, ezt nem tudom ettől egyértelműbben leírni. Nem tudom, de az életkorából kiindulva akár lehet is. Csak bennem merült fel ez a gondolatmenet.
aug. 26. 23:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Naponta 500x mondd el magadba hogy ennek igy semmi értelme
aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az segitett

Meg az hogy mindig azt mondogattam magamnak hogy otthon várja a párja, még ha nem is volt igaz, probaltam elhitetni magammal

aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!