Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincsenek barátaim, egész nap...

Nincsenek barátaim, egész nap fekszek meg telefonozok, néha elmegyek anyámmal ide oda programokra, de amugy egész nap mindig unalom van. Semmi nem köt le, aki akar velem beszélni azzal én nem akarok akivel meg én akarok azt nem tudom elérni sehol.?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Hogy változtassak? Mindjárt vége a nyárnak de nem érzem magam ugy hogy jól lennék. Még az a vidomegosztó ahol szerettem filmeket nézni váratlanul nem enged megnézni már semmit se. Dalliymotionról van szó. Ugyhogy uncsi minden.

aug. 16. 06:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg azt szoktam még hogy kifestem a körmöm, kisminkelem magam. Lennének még magammal terveim de ahhoz hogy pl, tetkót csináltassak ki kell érdemelnem azzal hogy mindent megcsinálok amit a szüleim rám biznak, és ha látják majd hogy felelősségteljes önálló vagyok akkor mehetek tetkozni. 19 éves vagyok de minden napom a társasághiány miatt uncsi. Lenne ötletem kivel töltenék időt, de öt ritkán lehet bárhol is elérni.
aug. 16. 06:38
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Fogd magad, aztán menj el valahova. Ülj fel a biciklire aztán biciklizz. Járj el társaságba, pl. valamilyen sportegyesületbe.

Ha csak ülsz otthon, és várod, hogy szádba repüljön a sültgalamb, akkor nem fog változni semmi sem.

aug. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Irjàl nekem privàtba ha uncsi😁,40/F vagyok
aug. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Szia

Nekem is irhatsz nyugodtan privát

aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért nem éred el?

Egyetemre mész majd?

25F

aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is eléggé unatkozom itthon, és a gimi vége óta kb elfogytak a barátaim, ha gondolod írj nyugodtan!

24 F

aug. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor barátkozz kicsit, akár online, akár élőben. Nem ördögtől való.
aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Majd az egyetemen szet leszel dugva ne aggodj
aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen nyomhatnál valami nyári melót, tanulhatnál nyelveket, készülhetnél egyetemre, Udemy, stb. Én komplett nyarakat töltöttem a városi könyvtárban, majdnem ingyen végtelen mennyiségű tudás és/vagy szórakozás. Ezek elég hamar megtérülő dolgok, amikor 25 évesen rendes munkát kap az ember és háromszor annyit keres, mint aki előtte lopta a napot.
aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
A tetkózás elég nagy baromság.
aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!