Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egész nap olyan levert vagyok,...

Egész nap olyan levert vagyok, és kedvetlen meg unott mitől van ez?

Figyelt kérdés
mozgok, friss levegőn is vagyok szedek vitaminokat mégis állandóan fáradtnak érzem magam, és pont estére frissülök fel az a baj ezért elaludni nem tudok csak nagyon késön. Egész nap alapon vagyok estére meg felpörgök.

jan. 28. 17:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Hajnalba már mindig megébredek sajnos.
jan. 28. 17:18
 2/10 anonim ***** válasza:
szexelsz rendesen?
jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már rég szexeltem, mert a pasim már nem ér rá találkozni sajnos. Utoljára 1 hónapja szexeltem
jan. 28. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem számítógépezel sokat?Mármint monitor,nagy TV.
jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem annyit mert sokat járok a szabadba, nem kötnek le már a filmek se csak a gyakori.
jan. 28. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:
4 vagyok,csak azért kérdeztem,mert engem nagyon lefáraszt a gépezés,amikor kikapcsolom és elmegyek itthonról,szinte felüdülök.Szemnek nagyon nem jó,e miatt fáradság érzetet kelt.
jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lanykent hormonok is befolyasolhatjak a hangulatodat.

Tovabba az udojaras is lehet. A teli idoszak, honapok hidegebbek, sotetebbek, lehangolobbak. Ez is kozrejatszhat meg talan.

jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Próbáld meg hogy sötétedés után is mászkálsz kint, mész ide-oda mondjuk 9-ig, vagy eddig is így volt? Nekem volt ilyen időszak hogy este mentünk boltokba, sétálni a téli időszakban(jó nem a legnagyobb mínuszban hanem mikor este is pluszok voltak), akkor nagyon jól aludtam mindig.
jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szoktam sötétbe mászkálni.
jan. 28. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondoltál kényeztetésre? Masszázs, szoli fodrász kozmetikus szauna körmös ahol magaddal törődsz illetve veled törődnek
jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!