Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is úgy érzi hogy unalmasak...

Más is úgy érzi hogy unalmasak és monotonok a napjai?

Figyelt kérdés
Elmegyek dolgozni, haza érek, elmegyek sétálni, találkozok barátokkal, itthon takarítás, főzés, vásárlás, kb ennyi. Meg néha eljutok buliba, de amugy minden uncsi. Hogyan lehetne ezen változtatni? Kezdem unni az életemet.

júl. 30. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem pl utazni. Vagy keress valami hobbit. Rengeteg workshop van. Jóformán annyi lehetőség van, hogy nem lehet választani.
júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Sokadszor olvasok ilyen kérdést az oldalon, valahogy a mostani fiatalság nagyon hamar kiég.


Hány éves vagy? Én 43 éves vagyok, gyakran érzek hasonlót, de szerintem a mi korunkban már jóval gyakrabban előfordul ez, hiszen mi már nagyjából 25 éve ezt csináljuk.

Mi egyébként igyekszünk (ha hétközben nincs is rá idő) programokat csinálni, most hétvégére is beterveztünk egy kirándulást. Nekem ilyenkor sokat dob a heti hangulatomon, ha tudom, hogy hétvégén kiszakadunk.

júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

"elmegyek sétálni, találkozok barátokkal"

Hát ez kifejezetten jól hangzik, mármint csomó időd van, kimozdulsz, építed a szociális kapcsolataidat.

Ha nekem ennyi szabadidőm lenne, nem érezném úgy hogy monoton az élet :D

júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
20 éves, a sulit már befejeztem.
júl. 30. 12:49
 5/15 A kérdező kommentje:
De nem jo, mert pénzem nincs még azokra a dolgokra amit szeretnék.
júl. 30. 12:49
 6/15 anonim ***** válasza:

1. Vagyok. 20-30 éves korom között velem is ez volt. Sajnos nagyon a béka segge alatt volt a fizetésem. Most 30+-osként már nincs okom panaszkodni.


Ezt igazából úgy tudod megoldani, hogy keresel egy jobban fizető állást vagy vállalsz másodállást.

júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is halál unalmas.

Lennének céljaim, de ott a qva család, ami akadályoz benne. Nehéz elmenni horgonyokkal a nagyvilágba 😒

júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak mióta szedem a gyógyszereimet. Nyugodtabbak a napok az fix. Viszont valahol hiànyoznak az idők amikor a hàttérhatalom àrnyékemberekkel figyeltetett meg mert nem akartàk hogy leleplezzem őket. Izgalmasabb volt az élet.
júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Fogalmad sincs milyen az unalmas es a monoton elet.

Inkabb tul jo eleted van es nem is ertekeled.

Baratokkal talalkozni tudod milyen nagy szo?

Van munkahelyed, ahova bejarsz dolgozni?

Amint er egy veszeteseg visszasirod ezt az eletedet.

júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

#9 Most ezt miért kell?

Mindig van jobb és rosszabb, felesleges összehasonlítgatni egymással az emberek életét.


Ennyi erővel, ha valakinek nem telik cipőre, akkor örüljön, hogy van lába, mert másnak az sincs? Milyen megkeseredett nézőpont ez?

júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!