Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen unalmasak az emberek?

Miért ilyen unalmasak az emberek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy sokakat csak a munka érdekli.

Amikor pedig megkérdezem hogy lenne e kedvük programra akkor azt válaszolják hogy sokat kellett dolgozni és fáradtak.

Illetve olyan semmilyen viselkedésük van.

Sokan hogy lehetnek ennyire élettelenek?



2022. nov. 1. 09:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Próbáld ki, hogy lehúzol 1 évet 3 műszakban, napi 8 órában. Hamar meg fogod érteni.
2022. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Én azoknak mondom ezt, akik nem annyira fontosak számomra, hogy időt szakítsak rájuk.
2022. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Nekem meg pont az a baj, hogy senki se kérdezi ezt tőlem, pedig munka után úgy elmennék valahova. Erre a HO rátett egy lapáttal, mert így ha akarok menni valahova, ugyanúgy be kell utazzak mintha munkába mennék, de mire beérek késő van, ilyenkor már sötét van, nyáron még nem, de az óra akkor is sokat mutat, így nem sok idő marad programot csinálni, mert haza kell érni, hisz másnap munka van.
2022. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Feltételezem nincs kedvük a programodhoz. Nem mindenki akar mondjuk sörözni egy kocsmában.
2022. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

18 évet éltem kertes házban, aztán egyetemre jártam és elköltöztem, majd vettem saját lakást, 28 évesen meg saját házam van.



2 fingás között csináld utánam, aztán töröld ki :)

2022. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Es ez kit érdekel, utolsó?
2022. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem írtam az igazságtartalmáról, te barom :D azt jeleztem, hogy sehogy nem kapcsolódik a válaszod a kérdéshez :D
2022. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező arról tett fel kérdést, hogy miért nem akarnak találkozni vele, erre a te válaszod a f.szméregetés volt, hogy neked házad van :D


Vagy a kerdést tévesztetted el, vagy az univerzumot, mert ennyire sötét senki nem lehet. És ne írj több privit, úgyis ignorállak, te majom.

2022. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen saját házad van, emberileg meg egy kalap szar vagy, van is nincs is... :D
2022. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre visszatérve több ok lehet:


1. VELED nem akarnak találkozni és ezért jönnek kifogásokkal. Én is kaptam már bagatell kifogásokat. Egyik "haverom" mondta a legjobbat: Hát most nem jó, mert még össze kell készítse a ruháját holnapra és mosnia is kell.


2. Alapból ilyenek. Vannak otthon ülős emberek, van aki elvan valami hobbival, olvas, fúr-farag. Meg van az is aki igazából csak vegetál mint egy növény és ezt szokta meg.

2022. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!