Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem szoktam tudatni a világgal...

Nem szoktam tudatni a világgal, de unalmasak az emberek, jobban mondva távoliak, így hogy alakítsak ki kapcsolatot? 28F

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 14:32
 1/5 anonim válasza:
Hogy erted a tavolit?
2018. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy nem találod meg a közös hangot az emberek többségével, akkor szerintem az érdeklődési körödnek megfelelően keress társaságot (tematikus fórumok, vitacsoportok, hobbicsoportok, tanfolyamok, bármi). Engem rengeteg minden érdekel és eddig nem találkoztam még olyan emberrel, aki az összeset léefedné, de ez teljesen rendben is van, nem érdemes ezt keresni szerintem. Elég az, hogy az összes barátommal van legalább néhány közös pont.
2018. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak azt mutatja, hogy nem a neked való emberek között vagy. Lehet költöznöd kellene, állást változtatni, tanulni vagy bármit, hogy esélyed legyen új embereket megismerni.
2018. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is távoliak. Van kedved beszélgetni róla?
2018. márc. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1János 2:17 "A világ elmúlóban van, s ugyanígy a kívánsága is de aki Isten akarata szerint cselekszik, élni fog."
2018. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!