Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen unalmasak az emberek?

Miért ilyen unalmasak az emberek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy sokakat csak a munka érdekli.

Amikor pedig megkérdezem hogy lenne e kedvük programra akkor azt válaszolják hogy sokat kellett dolgozni és fáradtak.

Illetve olyan semmilyen viselkedésük van.

Sokan hogy lehetnek ennyire élettelenek?



2022. nov. 1. 09:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

"sokakat csak a munka érdekli"


Engem a munka érdekel a legkevésbé. Beszélgetni szoktunk róla, de amúgy l.szarom mi megy ott

2022. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A magyar egy alapból befelé forduló nép, nem érdekli senki-semmi önmagán kívl, ha van családja, akkor max. az, de az sem jellemző már. Ebben van a titok nyitja.
2022. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pontosan. Semmi nem érdekel, még saját magam se 😁
2022. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
De ez attól függ hogy ki kér rá, hogy menjek vele valahova
2022. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van, ha téged azzal ráznak le, hogy fáradtak, akkor valójában nem fáradtak, csak veled nem akarnak találkozni. Én is azzal rázom le a nem szimpatikus embereket, hogy fáradt vagyok meg dolgom van, holott egyik sem igaz az esetek 99%-ában.
2022. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emberek a munkától fáradtak lennének, se randizni, se családra, még budira sem lenne idejük elmenni, nyaralni sem, meg este a kutyasétáltatás is kiesne. Idő mindig van, az igazság az, hogy rád nem kíváncsiak.
2022. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ez is egy "tökéletes" kifogás. Örök érvényű, kikezdhetetlen, megtámadhatatlan, mégsem offenzív.
2022. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 K.O. ***** válasza:

11:18

hat ez:D:D megerne egy kerdest is, az ilyen kifogasok

2022. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18 Igen, zseniális volt.


Ráadásul olyan "haver" aki ott lakott ugyanazon tér másik felén, körülbelül 5 perc sétányira tőlem. Kérdeztem nincs-e kedve összefutni, beülni, sörözni, valami.


Elején azt mondta, igen persze, olyan 2 hét múlva valamikor? :D


Mondtam, hogy amúgy itt lakunk 5 percre, most egy sörözés vagy leülni dumálni kicsit. Erre jöttek ezek a kifogások, hogy hát ő szombaton is dolgozik, korán kell feküdnie, ki kell még készíteni a ruhát holnapra, meg még mosni is akar egyet.


Onnantól már csak azért erősködtem, hogy szívassam, hogy hát de tudsz mosni másnap is meg mit kell azon a ruhán kikészíteni... :D


És mielőtt megszól valaki, hogy nem mindenki olyan ráérős mint én és a belét ki kell dolgoznia hogy megéljen, a srácnak csak sima mindennapos 8-16 melója van és nem bohóc, hogy minden napra kikészítse a bohóc jelmezt, csak a sima zokni-gatya-póló kombóról van szó :D

2022. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 K.O. ***** válasza:
jeezus.. lehet nehezen dont..:D de ilyenkor az a vicces amugy hogy mi van ha tenyleg..:D marmint hogy tenyleg ezert nem akart osszefutni, lehet ugy osszegyultek az alsogatyak meg zoknik,hogy mar halaszthatatlan volt.. mondjuk az a ket het mulva az igen, az arulkodo, akarmilyen oldalrol nezzuk..:D
2022. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!