Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Unalmasak az emberek?

Unalmasak az emberek?

Figyelt kérdés

Beszélnek, fecsegnek de nem mondanak igazán semmit. Felületes dolgokkal foglalkoznak.


Kiszamitható a reakciójuk, és az is amit kérdeznek.


Mit csinálok rosszul? 🤔


2022. ápr. 23. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hülye, bolond a mai világ. Én is hasonlókat tapasztalok az emberekkel kapcsolatban mint te.
2022. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
És Te jobb vagy?
2022. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Én nem szeretek fecsegni, nem érdekel az üres beszéd, pletyka, szóval velem meg ez a baja a többieknek.

Legtöbbjük unalmas. Megmaradnak az átlag témáknál, de lehet, legtöbbjük csak bizalmatlan. Fél, hogy kibeszélik, hülyének nézik, ha jobban megnyílik és vállalja a véleményét. Én vállalom, de csak olyanokkal beszélek érdekesebb témákrol, akikről,tudom, hogy képes normálisan meghallgatni és értelmes reakciot várhatok. Mondanom sem kell, kevés ilyen van, bár érdekes módon, negyvenes létemre a huszonévesek között akadok a legtöbb értelmes beszélgetötársra.

Lehet a legtöbb korombelit már annyira bedarálta a "valóság", hogy a napi főzés, munka, mit csinált a szomszéd/kolléga témánál nem látnak tovább.

2022. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossz környezetben élsz. Válts munkát/keress barátokat.
2022. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos én is ezt tapasztalom a munkahelyemen. Én vagyok a legfiatalabb és nagyon nehezen találtam meg a közös hangot velük. Csak az alap mindennapokról lehet velük beszélni, de azt sokat, akár többször is végig kell hallgatni ugyan azt a sztorit. Mindenhez szűk látókörűen állnak hozzá, csak a berögződéseik a helyesek és nem nyitottak semmilyen újdonságra. Minden, ami távol áll tőlük, az hülyeség, ostobaság.
2022. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enis unom a legtobbet
2022. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont emiatt nem beszélek senkivel sem, mert mindenki csak a small talk-os majomságát tudja mondani. Minden ember ugyanolyan végül is, nincs nagy különbség köztünk.
2022. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!