Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is úgy érzi hogy unalmasak...

Más is úgy érzi hogy unalmasak és monotonok a napjai?

Figyelt kérdés
Elmegyek dolgozni, haza érek, elmegyek sétálni, találkozok barátokkal, itthon takarítás, főzés, vásárlás, kb ennyi. Meg néha eljutok buliba, de amugy minden uncsi. Hogyan lehetne ezen változtatni? Kezdem unni az életemet.

júl. 30. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem megkeseredett nezopont, hanem hogy nem tudja ertekelni amije van es csak panaszkodik, elegedetlen.

Akkor fogalmazzon ugy, hogy ujdonsagokra vagyik, pozitiv valtozasokra, elmenyekre… stb. Ha azt mondja unja az egy negativ dolog es nem ertekeli a jelenlegi eletet.

júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vannak hobbijaid? Érdemes lenne azokkal is (többet) foglalkozni, vagy esetleg újakat keresni. Ezáltal új dolgok is történnek veled, újakat ismersz meg, és máris kevésbé üres, színtelen a nap. Valamint, általuk új emberekkel is megismerkedhetsz.
júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Barátok/buli/főzés nálam nincs, minden más ugyanolyan, mint nálad.

Esetleg úgy lehet rajta változtatni, hogy új dolgokat próbálsz ki, olyanokat, amikre vágytál korábban, de még nem tetted meg.

júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 marci2004 válasza:
Én nekem is monotonok és unalmasak a napjaim. Általában Egerbe szoktam járni, mivel ott vagyok hallgató. Ha gondolod akkor Egerbe próbáld ki a HC Gaming játéktermet, ott játékgép, flipper és VR is található. Nekem a Mortal Kombat játékgép a kedvencem. Bár bizonyos szolgáltatásokért fizetni kell, a Mortal Kombat ingyen volt. Legalább is úgy hiszem, mert nem kellett ezért semmit fizetni.
aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9-es.: OMFG STFU. Ha unja az életét, akkor az unalmas. Attól az még lehet egy jó, kényelmes élet. De attól még unalmas. DEFINÍCIÓK MEGVANNAK MI MIT JELENT?
aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!