Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Holnap egész nap egyedül...

Holnap egész nap egyedül leszek itthon, mit csináljak majd egész nap?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mikor egyedül vagyok mindig tervezgetek hogy hú de sok mindent megcsinálok amit akarok, de végül csak egész nap netezek, zenét üvöltetek, meg eszek, meg sétálok és takarítok ha úgy van. Mit csináljak, ti mit csináltok ha egyedül vagytok otthon?

aug. 20. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Fejleszted magad...

Nyilván túl kényelmes életed van, ezért nem érzed a tenni valami hasznosat felelősségét.

aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én pl levetkőzöm meztelenre kényeztetem magam beszélgetek hasonló biszex pasikkal 50 felettiekkel.Nem rossz program.
aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De, nagyon rossz program.
aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz program?:)
aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy állsz a sütéssel-főzéssel? Ha szereted, keress és próbálj ki egy új receptet. Vagy, ha jó idő lesz, menj el egyet sétálni.


Ha egyedül vagyok itthon, általában produktívabb vagyok, mintha mindenki/valaki más is itthon lenne. Főzök, pakolok, takarítok, közben zenét hallgatok, pihenésképp olvasok, sorozatot nézek, nyelvet tanulok.

aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átmenjek?
aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvass, sétálj, kerékpározz, ha jó az idő, hívd fel az egyik rég látott rokonodat, menj könyvtárba, takaríts, fejleszd magad online.
aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy irigyellek, hogy semmi dolgod és nem tudsz mit kezdeni magaddal, de inkább szánalmas, hogy ennyire semmire kellő vagy.
aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!