Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is szokott olyan...

Másnak is szokott olyan érzése lenni, hogy egész nap legszívesebben enne?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, akármennyit eszek mindig a kaján gondolkodok melózás és barátokkal töltött idő alatt is. Ha eszek túl jól érzem magam, egyszerre nem tudok sokat enni,( max. négy szenyó, 3 tál főtt kaja) de állandóan a kajára gondolok. De emlékszem, hogy már oviban is inkább mindig az órát néztem, hogy mikor lesz végre ebéd és mikor tudok már végre enni. A játék se érdekelt sose úgy kiskoromban mint az evés. Ma napig is az evés a legjobb nekem. Közbe vékony vagyok mert le mozgom azért mozgok mert nem akarok hízni. Rágózni is nagyon szeretek. Mindig kell hogy valami legyen a számban. Meg kiskoromban mikor ott aludtam barátnőmnél akkor vacsoránál pl ha virsli volt én megettem 4-et és hozzá egy csomó kechupot a barátnőm meg a családja megevett max 2 virslit és utálkozva néztek rám, meg fujtak hogy milyen sokat eszik....

máj. 31. 13:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg nagyon szeretem a nagyon füszeres ételeket és sose voltam válogatós.
máj. 31. 14:00
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Az evésfüggőséget le lehet küzdeni, ha teszel érte. A frusztrációdat levezetni evészettel nem a legjobb dolog.
máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De hogyhogy már oviban ilyen voltam?
máj. 31. 14:02
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Mert ezt nevelték beléd, otthon ezt láttad, hogy az étel a minden. A szüleid is gondolom evésfüggők voltak, az étellel kompenzáltak.
máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficitben állandóan ezt érzem szinte.
máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De én nem csinálok ilyen kalóriadecifites kalóriaszámolós dolgokat.
máj. 31. 14:10
 7/13 A kérdező kommentje:
És akkor lettek a dolgok még rosszabbak amióta boltban dolgoztam. Sok kaja közt.
máj. 31. 14:13
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Keress fel egy pszichológust, sürgősen!
máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Megrekedtél az orális örömszerzés szakaszában. Valószínűleg korábban el lettél választva az anytejtől, mint szeretted volna. Lehet, hogy anyukád nem tudott szoptatni.

Kaja = örömforrás. Láncdohányzás ugyanez az eset.

máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretek enni, meg tudok is bármikor.

Ha neked ez nem okoz gondot, akkor szerintem ne izgulj rajta! Én tökre bírom, ha valaki szeret jóízűen enni, az én étvágyam is jobban megjön a kajára- nem mintha amúgy is noszogatni kellett volna valaha is az evésre engem is. :D

máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!