Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is szokott olyan...

Másnak is szokott olyan érzése lenni, hogy egész nap legszívesebben enne?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, akármennyit eszek mindig a kaján gondolkodok melózás és barátokkal töltött idő alatt is. Ha eszek túl jól érzem magam, egyszerre nem tudok sokat enni,( max. négy szenyó, 3 tál főtt kaja) de állandóan a kajára gondolok. De emlékszem, hogy már oviban is inkább mindig az órát néztem, hogy mikor lesz végre ebéd és mikor tudok már végre enni. A játék se érdekelt sose úgy kiskoromban mint az evés. Ma napig is az evés a legjobb nekem. Közbe vékony vagyok mert le mozgom azért mozgok mert nem akarok hízni. Rágózni is nagyon szeretek. Mindig kell hogy valami legyen a számban. Meg kiskoromban mikor ott aludtam barátnőmnél akkor vacsoránál pl ha virsli volt én megettem 4-et és hozzá egy csomó kechupot a barátnőm meg a családja megevett max 2 virslit és utálkozva néztek rám, meg fujtak hogy milyen sokat eszik....

máj. 31. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ételfüggőség, érzelmi evés. Fél éve leszokóban vagyok róla. Nem könnyű, de ha az ember igazán elhatározza, menni fog. Egyszerűen az a titok, hogy az érzelmeket másban kell levezetni, rendesen kell megélni őket. Pszichoterápia + étkezési napló vezetése + rendszeres, kalóriakeretnek megfelelő étkezés kombinációja segít. Már 25 kg felesleg lement rólam.
máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen semmi gond az evés szeretetével ha le tudod dolgozni a plusz kalóriákat. Viszont ha hízni kezdesz akkor nem árt visszafogni magad.

Én is imádok zabálni de időnként bele kell húzni a mozgásba keményen. Mondjuk gyerek korom óta rendszeresen mozgok és fizikai munkát végzek mellette, szóval kell a kalória.

máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyors az anyagcseréd, ez valami hormonális dolog majdnem teljesen genetikán múlik, talán minimálisan lehet befolyásolni. Az biztos hogy a gyorsa anyagcsere nem valami gazdaságos. Én már csak tudom. Vékony voltam mindig is de sokat szoktam enni, mert különben elfogyok.
aug. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!