Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez az ivaszat miert van...

Ez az ivaszat miert van ennyire felfujva? Miert tunik cikinek ha nem akarsz inni egy rendezvenyen?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag UFO-kent neznek az olyan emberekre akiknek nincs kedve a nyari forrosagban napkozben inni egy osszejovetelen. Persze egy nyaralas mas ahol napokat tolt az ember, de ha elmegyek egy ceges rendezvenyre nekem nem letszukseglet az ivaszat, anelkul is jol erzem magam. Miert ilyen nehez felfognia az embereknek? Total nem esik jol egy palinka a 35 fokos hosegben. Egy sör még lecsúszik, de az hogy egesz nap termeljen az ember szerintem nem normalis dolog.

aug. 12. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Mi a kérdés?

Nem akarsz nem iszol.

aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kérdés? Iszol, akkor iszol, ha nem iszol, akkor nem iszol. Felnőtt ember vagy/vagytok.
aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tehát zavar, hogy oroszokat megszégyenítően alkoholista országban élsz. Hmm-hmm, vajon hányféle és milyen járható megoldás lehetséges?
aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Sokan már szinte csapatépítő tevékenységként tekintenek a közös iszogatásra, így engedik el magukat. Szerintem mindkettőnek lenne jobb módja is, de kinek mi.
aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én soha sem iszom, sőt kifejezetten szánalmasnak tartom a magukról már nem tudó részeg embereket tovább megyek , az sem érint meg , ha egy ilyen összetört mi magát . Majd megtanulja , hogy nem lesz idióta legközelebb .
aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!