Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék kitörni a jelenlegi...

Szeretnék kitörni a jelenlegi "életemből" 23 éves vagyok kivülről nézve látszólag boldog,sikeres,gondtalan Van egy szép 5-6 éves házam,autóm Nincs hitelem Tehát nemkéne hogy problémáim legyenek ..de.?

Figyelt kérdés

Borzasztó magányos vagyok,nincsennek barátaim,barátnőm

A munkámat sem igazán szeretem

Egyedül a családom van melletem meg 1-2 felületes "barát"

Egyszerűen úgy érzem megőrülök nemjutok 1 ről a 2 re

Nemmerek odamenni nőkhöz ismerkedni mert folyamat azvan bennem ha esetleg megisnéz hogy biztos csúnyának tart..

Eljutottam oda hogy undorodok az egész életemtől és nemtudom hogyan változtassak,merre induljak

Arra gondoltam megtanulok angolul aztán megindulok egy turistaparadicsom országba dolgozni pl hotelba

Aztán bulizok,élek hátha ott menne



aug. 4. 17:57
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

A kellemes kérdés eleji flexelést leszàmítva: iràny a tàrsasàg.


Még egy kocsmàban beszélgetve is több interkaciód lesz, semmint a hotelben napi 14óràt gürcölve.

aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
gondolom az 5-6 éves házat meg az autót saját pénzedből vásároltad és véletlenül sem örökölted... mindezt 23 éves korodra.
aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Hogy mennyi magányos multimilliomos tini van ezen az oldalon.

Nem is értem miért mozog itt annyi golddigger is.

aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
45%

T. Kérdező!

Sürgősen keresd meg a pchihiátert!

aug. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Rajtad az se fog segíteni, hogy külföldön valami hotelben melózol. Ha képtelen vagy emberi kapcsolatokat kialakítani, full felesleges elutazni a világ másik felére, hogy ugyanúgy felsülj, mint itthon.
aug. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"bulizok,élek"

Ezzel kéne kezdened. Emberek közé menni, ismerkedni, beszélgetni.

aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!