Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen szemérmetlen a...

Miért ilyen szemérmetlen a férfiak többsége?

Figyelt kérdés

Azt veszek észre ha egy nő szép, csinos, dekoratív, vagány egyből ragadnak rá a pasik és azt hiszik hogy a nők azért léteznek higy magukra húzzák. Sakát bőrömön tapasztalom, szép arcú vékony jó alakú lány vagyok. Adok magamra, csak fekete passzos ruhákba járok fekete hajam van, ékszereket hordok stb.

Mivel olyan helyeken fordulok meg, nincs olyan hogy ne érne ilyen inzultáció. Leszólítás, túlzott bámulás.

Miért nem veszik a lapot, hogy a szerencsés genetikájú nők nem a pasiknak léteznek, hanem maguk miatt akarnak jól kinézni és mert így születtek. Nem azért sminkelünk, öltözünk csinosan, nézünk ki jól mert az a cél hogy mindenhol leszólítsanak, hanem azért mert így érezzük jól magunk. Nem fogok a sok kiéhezett disznó miatt zsákban járkálni.

Az nem gond ha megnéznek óvatosabban persze. De nem értem minek kell leszólítani vagy olyan feltünően nézni mintha ufó lennék


aug. 1. 13:24
1 2 3 4
 31/38 veszettkecske ***** válasza:
77%

Kicsit kitaglalnám ennek a szemérmetlen szónak a jelentését...


Mi számít szemérmetlennek? Öltözködés is számíthat szemérmetlennek?

Megmondom őszintén: az az női öltözet, aminek látványa egy "átlagos európai férfi" szexuális érdeklődését felkelti már annak számít. Ez van. A fekete passzos ruhákon átsejlő idomok látványa már bőven ebben a kategóriában van. Hat a férfira, akarata ellenére is. Jól akarok kinézni:D

Jól lehet kinézni még rengeteg egyéb módon is, de van akinek mindig úgy kell kinézni, mintha mindig élete szerelmét akarná szexuálisan elcsábítani úton-útfélen. Jó, tudom te csak magadnak öltözködöl :De az való a kirakatba ami el is adó, különben ne tessék csodálkozni, ha vevő is jelentkezik, úgy-e :D jöhet a burkázás meg minden

aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%
Veszettkecske, köszönjük! 👍
aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
63%

Olvassunk a sorok között: a bigét le se sz*rják azok, akiknek kicsípi magát, emiatt frusztrált és dühös.


UI:

nyuszmusz 10/10-es, állandóan "molesztálják", amire az ő véleménye, hogy "addig jó, amíg ez van, gond akkor lesz, ha már nem"

:D

aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
81%
Tudom hogy ez csak az én szegénységi bizonyítványom, de ha egy nő sokat mutat magából, akkor nekem is az jut eszembe hogy azért csinálja hogy megnézzék. Ha nő lennék, biztosan nem mászkálnék feszülős ruhákban. :D
aug. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 veszettkecske ***** válasza:
100%

27# és kérdező:


Megközelítem máshonnan is:


Kommunikáció.


Vannak formái, többek közt a verbális, de van vizuális is: ilyen például az öltözködés.


Az öltözködés minden korban elsődleges vizuális kommunikáció volt, és az jelenleg is. Ki mit kommunikál vele a külvilág fele. A "vágásba húzott"

leggings, "gombos top" és társai erőteljes szexuális tartalmat kommunikálnak a közösségi tereken/ben jelenlevők számára is. Te csak magadnak öltözködsz? Igen, a négy fal közt. De amint kimész pl az utcára már aktívan kommunikálsz, amire egyesek reagálnak is verbális kommunikációval. Te fotonokkal , ő hanghullámokkal -mindkettőnek van információtartalma. Akció-reakció. Ő is csak "magának beszél" ezzel az erővel, és ugyanúgy joga van hozzá, mint neked. A dedós gyerek orrában fütyörésző vezérfikának is fejlettebb kommunikációs képessége van, mint a kérdezőnek + a 27-nek.

aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
22%
Miért? Mert a társadalom szar, az emberek többsége hulladék. Ilyen egyszerű.
aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
22%
Mert a férfiak vaddisznók! 🐗
aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
51%
37. Tisztelet a kivételnek.
aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!