Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen szemérmetlen a...

Miért ilyen szemérmetlen a férfiak többsége?

Figyelt kérdés

Azt veszek észre ha egy nő szép, csinos, dekoratív, vagány egyből ragadnak rá a pasik és azt hiszik hogy a nők azért léteznek higy magukra húzzák. Sakát bőrömön tapasztalom, szép arcú vékony jó alakú lány vagyok. Adok magamra, csak fekete passzos ruhákba járok fekete hajam van, ékszereket hordok stb.

Mivel olyan helyeken fordulok meg, nincs olyan hogy ne érne ilyen inzultáció. Leszólítás, túlzott bámulás.

Miért nem veszik a lapot, hogy a szerencsés genetikájú nők nem a pasiknak léteznek, hanem maguk miatt akarnak jól kinézni és mert így születtek. Nem azért sminkelünk, öltözünk csinosan, nézünk ki jól mert az a cél hogy mindenhol leszólítsanak, hanem azért mert így érezzük jól magunk. Nem fogok a sok kiéhezett disznó miatt zsákban járkálni.

Az nem gond ha megnéznek óvatosabban persze. De nem értem minek kell leszólítani vagy olyan feltünően nézni mintha ufó lennék


aug. 1. 13:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
27%
Vannak barmok, akiket túlságosan az ösztön vezet, ezzel nem tudsz mit csinálni. Maximum elhajtod őket, azt csá. De valamiért az az érzésem, hogy itt egy önmarketingnek lehetünk tanúi. :)
aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
12%

Én egy jóképű, jól öltözött pali vagyok, ugyan ezt tapasztalom gyalogosan, de mikor a vagány kocsimmal vagyok, akkor még feltűnőbb.

A Lidlbe ha megyek, headseten beszélnek a csajok egymással. Az árufeltöltő előreszól a kasszásnak és kuncognak, hogy már megint itt vagyok.

Vagy a két kasszás összenéz és tudják, hogy miről van szó (én is).

Először még vicces volt, mostanra kezd kicsit unalmas lenni.

aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
36%

Kedves #10 és #12!

Ásó, kapa, nagyharang!

Most már le lehet nyugodni a p.csába 👍

aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
37%

Mint a kommentekből is láttad, az átlag magyar férfi érzelmi intelligenciája azon barlanglakó ősember szinten ragadt le, ahol nem ismeri fel, hogy NEM KELL azonnal ráugrania egy nőre, ha megtetszik neki. Mint ahogy nem kell minden áron mindent kommentálnia, amin megakad a szeme, minden áron interakciót kezdeményezni, és nem kell ZAVARNI egy vadidegen embert azért, mert épp elkapta egy random kangörcs, hanem meg lehet tartani ezt az érzést MAGÁNAK IS. És csak úgy tovább menni. Ebben van gyerekesség és egoizmus is persze, ÁLLJON MEG A VILÁG IS, MERT NEKEM FELÁLL. Mint egy rakás túl nagyra nőtt, hülye óvodás, akik azt hiszik, hogy mindenki körülöttük ugrál, és nekik ÜZENGET a viselkedésével vagy az öltözködésével.


Az fel sem merül bennük, hogy az élet millió területén képesek bizonyos szociális szabályok szerint viselkedni a legprimitívebb ösztöneik izomból szabadon eresztése helyett, így képesek lehetnek rá egy ilyenben is. Mert nem akarnak.


Az sem merül fel bennük, hogy egy átlag nő is találkozik naponta ugyanannyi jó pasival, mint ahány jó nőt látnak ők, a nők többségében mégse markolásznak rá vadidegen férfiak farkára, nem fütyülnek utánuk az utcán, nem nyalogatják a szájukat, nem üvöltenek rájuk, hogy DE MEGLOVAGOLNÁLAK, BÉBI, és nem bámulják őket olyan tolakodóan, hogy elkezdjék rosszul érezni magukat a térben, ahol tartózkodnak. És nem azért, mert a nők kevésbé szexuális lények, mint a férfiak, hanem mert tudnak civilizáltan viselkedni.



De amúgy az a röhej, hogy ehhez a primitív tulok, zaklató magatartáshoz még tökéletes Baywatch csinibabának se kell lennie a célpontnak. Ezt ugyanúgy megcsinálják valakivel, aki tele van úszógumival, vagy aki elől deszka-hátul léc.

aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
33%

#14

A férfiak evolúciós okok miatt viselkednek így, de ez természetesen nem jogosíthatja fel őket arra, hogy pofátlanok legyenek, mivel már nem az őserdőben élünk. A nők teljesen máshogy fejezik ki a tetszésüket, bár azért ők is tudnak időnként zavarba ejtően bámulni.

aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűen azért mert a jó modor és nők iránti tisztelet náluk egy nem létező dolog.

Sok faszi azt hiszi, hogy attól lesz férfias ha minden nőt meg akar dugni. Az ilyen típusú faszik csak hangemberek. Lehet hogy az utcán beszólogat, meg utánad fütyül, de ha komolyan ismerkedni kéne egy nővel akkor meg be vannak szarva.

aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
#14, végre megérkeznek már a normális észjárású kommentelők, akik értik is a kérdést
aug. 1. 14:18
 18/38 anonim ***** válasza:
53%

Minimum 10-15 “férfi” ért már hozzam kérdés és az engedélyem valamint akaratom ellenére az utcán, edzőteremben, buliban, új társaságban

Szerinted?


A férfiak 90 százaléka nem tud viselkedni, egy állat szintjén vannak és ha az erőszakolást nem lenne ennyire nehéz megoldaniuk, illetve nem járna érte börtön(bár így is csinálják) akkor szinten a 90 százalék eroszakolna.


Ha vki odamenne a férfiakhoz hogy itt egy kulcs, a szobában vár egy nagyon szép nő de nem akarja majd, viszont megerőszakolhatod és sosem derül ki, 100 ferfibol 99 megtenne.


Leszarnak magasról hogy ezzel mit okoznának a noben, fel sem fogja a legtöbb hogy ennél brutálisabb dolog a földön nincs.

aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%

A kérdést értem, csak azt nem, hogy mi értelme volt kiírni.

Mondom, ez is inkább figyelemfelkeltés lesz csak.

aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
33%

#15 Az is egy evolúciós parancs, hogy betörjem a fejét annak, aki idegesít, vagy akitől fenyegetve érzem magam, mégse ez a bevett stresszkezelési stratégia normáliséknál. Mit szólnának az ilyenek, ha igazodva hozzájuk, a nők is visszamennének erre a szintre? Az előző tizennéhány már azon a padlón hanyatt dobva magát HISZTIZIK, hogy szóban hangot adott neki valaki, hogy a férfias udvarlási kultúrának csúfolt magatartásuk rettentően prosztó és kellemetlen, és téves érveléseken és mentegetőzéseken is nyugszik, ugyanis nem nekik öltözik ki mindenki, aki kilép az utcára.

Másrészről pedig egyre több kultúrában fel tudják mérni azt ésszel, ami a kérdezőnek, a 11-esnek, neked, a 16-osnak és nekem sikerült, a többinek meg nem. Hogy hiszti ide, hiszti oda, ez gáz. És nem az a hülye, aki ahelyett, hogy lehajtott fejjel tovább menne, szóvá teszi ezt.


Ettől függetlenül persze, a nők között is megvan az ugyanilyen primitív, prosztó réteg, aki nem tiszteli a másik emberi méltóságát. De a nők körében kevésbé normatív ez a viselkedés. Idealizálva meg pláne nincs, mint a nőiség alfája és omegája. Míg a férfiak esetében, ha valaki képes figyelembe venni és tiszteletben tartani a kifejtetteket, intelligensen viselkedni akkor is, ha felizgult, az már el van kb. könyvelve "bzinak", "papucsnak", "kavicsnak a gépezetben".

aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!